Adam Zdrójkowski JEDNYM słowem skomentował rozstanie z Wiktorią Gąsiewską!

W miniony po finale “Tańca z gwiazdami” odbyło się afterparty. Na imprezie Wiktoria Gąsiewska bawiła się w towarzystwie Jakuba Lipowskiego, zaś Adam Zdrójkowski był nieobecny.

Ponieważ Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski parą byli od 2017 roku, to zachowanie aktorki wywołało niemałą sensację. Nawet jej wierni fani uznali, że zachowała się poniżej krytyki oraz, że upokorzyła Adama. W końcu Wiktoria zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym wyznała, że z Adamem rozstali się już jakiś czas temu [czytaj tutaj].

 

https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/

 

Dziennikarka serwisu Jastrząb Post poprosiła Adama Zdrójkowskiego o komentarz, zapytano go także jak sobie radzi po rozstaniu. W rozmowie widać było, że dla aktora jest to trudny czas, jednak starał się trzymać fason i dzielnie powiedział:

 

Staram się, żeby moje życie prywatne nie wpływało na moje życie zawodowe. Jest ok. Staram się być profesjonalny w każdej kwestii, w każdej sferze swojego życia i tutaj mam nadzieję, że nie zawodzę swoich kolegów. Czuję się dobrze.

 

Pojawiła się też kwestia obecnych relacji i kontaktów z Wiktorią Gąsiewską. Na to pytanie Adam Zdrójkowski odpowiedział jednym słowem:

 

Pomidor.

 

Cała rozmowa poniżej. 

 

>>>Doda zakpiła ze swoich nieudanych małżeństw. Zobacz CO zrobiła na Tik Tok’u!