Wiktor Waligóra – kim jest ten młody wokalista? Rodzina, dziewczyna, wiek i wzrost

Na polskiej scenie muzycznej co rusz pojawiają się młodzi i inspirujący artyści, którzy w szybkim tempie zdobywają popularność i uznanie słuchaczy. Często ich kariera rozkwita znacznie szybciej niż informacje na ich temat przenikają do internetu. Trochę jest tak w przypadku Wiktora Waligóry. Jest on dość tajemniczą osobą. Mimo to jednak sprawdziliśmy, co wiadomo na jego temat. 

Wiktor Waligóra – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Mimo dokładnego przekopania dostępnych w sieci informacji na temat Wiktora Waligóry nie można powiedzieć zbyt wiele. Wiadomo, że wokalista urodził się w Krakowie i tam spędził swoje dzieciństwo oraz młode lata. Szczegółowe informacje dotyczące jego osoby nie są jednak jeszcze powszechnie znane. Nie wiemy kiedy się urodził  tym samym ile ma lat. Nie wiadomo również ile wynosi jego wzrost. 

Wiktor Waligóra – kariera

Wiktor Waligóra to młody wokalista z Krakowa, który zadebiutował w tym roku piosenką „Przypomnieć nas”. Już od dzieciństwa przejawiał zainteresowanie muzyką. Nie tylko śpiewa, gra też na gitarze i pianinie. Zaczynał od nagrywania coverów znanych utworów, takich jak piosenki Sanah, Dawida Podsiadły, Kayah, Krzysztofa Zalewskiego, a także zespołów LemON czy Happysad, które publikował na swoim kanale na YouTube.

Wiktora Waligórę można było zobaczyć na festiwalu Męskie Granie, gdzie pojawił się w ramach projektu Wodecki Twist oraz z orkiestrą Miuosha. Nagranie z jego występu obejrzano na kanale festiwalu już ponad trzy miliony razy. Pierwsze sukcesy na festiwalach, wydany we wrześniu poruszający utwór „Ikar”, a teraz debiut na antenie Radia ZET z zupełnie nowym singlem „Podróż w czasie”, który jest energiczną, emocjonalną opowieścią o przemijającym czasie. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Karola Papały i Pawła Franika, w poruszający sposób ukazujący młodzieńczą beztroskę oraz jej ulotność. „Podróż w czasie to historia o tym, jak ulotny jest czas i że w każdej chwili należy go wykorzystywać w stu procentach. To też chcieliśmy zobrazować w klipie, w którym dzielę ten cenny czas z moimi przyjaciółmi” – mówi piosenkarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Waligóra (@vvaligoora)

Wiktor Waligóra – rodzina

Wiktor Waligóra to bardzo młody artysta, który dopiero debiutuje na scenie. W związku z tym, w nielicznych wywiadach, których udziela skupia się przede wszystkim na swojej twórczości nie zdradzając zbyt wielu szczegółów z życia prywatnego. Dlatego też nie wiemy kim są jego rodzice. Nie wiadomo również, czy młody wokalista ma rodzeństwo. Być może z czasem udzieli mediom informacji na ten temat.

Wiktor Waligóra – życie prywatne. Kto jest jego partnerką? 

W temacie relacji Wiktora Waligóry z kobietami również łatwo o pomyłkę. Młody wokalista jest w tym temacie niezwykle powściągliwy a poszukując informacji na temat jego związków możemy natrafić na artykuły, które mówią nam, że związany jest z Sandrą Kubicką – foto modelką i celebrytką. Jest to jednak nieporozumienie wynikające ze zbieżności zarówno imienia i nazwiska. Partner Kubickiej ma bowiem 26 lat i działa w branży nieruchomości. Mimo takich samych danych mamy więc do czynienia z inną osobą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Waligóra (@vvaligoora)

Wiktor Waligóra – Facebook i Instagram

Podobnie jak wielu młodych artystów tak również Wiktor Waligóra wykorzystuje social media do promocji swoich nowych projektów i singli. Choć jest zachowawczy w dzieleniu się informacjami z prywatnego życia jest aktywny zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku Facebooka jego konto jest stosunkowo niewielkie, ponieważ obserwuje go zaledwie 210 osób. Nieco lepiej radzi sobie na Instagramie – jego konto @vvaligoora obserwuje 5282 osób.