Wiesław Nowobilski – kim jest współprowadzący program “Nasz Nowy Dom”? Wiek, żona i dzieci

Popularność w naszym kraju można osiągnąć na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest pomaganie innym. Przekonał się o tym Wiesiek Nowobilski, znany kierownik budowy z programu “Nasz Nowy Dom”. To osoba, która wzbudza sympatię i ciekawość. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce wiedzieć jak wygląda jego kariera zawodowa oraz życie prywatne. Wiedząc o tym postanowiliśmy to sprawdzić. Zobacz co udało nam się ustalić na jego temat.

Wiesiek Nowobilski – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Wiesiek Nowobilski urodził się 10. października 1949 roku. Pochodzi z Brzegów niedaleko Krakowa. Fach w rękach zdobył ucząc się Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. O jego młodych latach nie wiadomo zbyt wiele, udało nam się jednak ustalić, że jego działalność związana z budowlanką miała miejsce dużo szybciej niż udział w programie “Nasz Nowy Dom”. W branży tej działa bowiem od 2004 roku. W sieci pojawiają się także zapytania o wzrost Wieśka Nowobilskiego. Niestety, nie udało nam się dotrzeć do informacji na ten temat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Pertkiewicz (@maciejpertkiewiczofficial)

Wiesiek Nowobilski – kariera

Wiesiek Nowobilski jest właścicielem firmy „Tatra-Bud”. Jak wspominaliśmy, prowadzi ją od 2004 roku. Jego ekipa liczy ponad 20 osób. Znany jest ze swojego profesjonalizmu oraz dobrego traktowania pracowników. Stał się rozpoznawalny dzięki uczestnictwie w programie “Nasz Nowy Dom”. Przypomnijmy, że jest to program, w którym prowadząca Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną remontuje domy osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Wiesiek Nowobilski występuje w programie od lat. To jednak nie wszystko. W 2022 roku zdecydował się na udział w programie “Taniec z gwiazdami. Występował w parze ze znaną tancerką Janją Lesar, udało im się osiągnąć wysokie, trzecie miejsce.

Wiesiek Nowobilski – rodzina

O rodzinie Wieśka Nowobilskiego wiadomo stosunkowo niewiele. Jest on bowiem osobą, która nie przepada za dzieleniem się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Dlatego też nie wiemy kim są ani czym zajmowali się rodzice Wieśka Nowobilskiego. Nie udało nam się także dotrzeć do informacji czy mężczyzna posiada rodzeństwo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Wiesiek Nowobilski – stan cywilny

Wiele osób zastanawia się czy Wiesiek Nowobilski posiada żonę. Mężczyzna ze swoim opanowaniem, koncentracją na pracy a jednocześnie sympatycznym podejściem do innych wydaje się być doskonałym materiałem na męża. Tak jest w istocie ponieważ Wiesiek Nowobilski już od wielu lat tworzy szczęśliwy związek małżeński. Jego żoną jest Barbara Nowobilska. Para wzięła ślub w 1991 roku. Są niezwykle zgodną i dobraną parą.

Wiesiek Nowobilski – dzieci

Choć o małżeństwie Wieśka Nowobilskiego nie brakuje informacji w sieci. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku jego potomstwa. Wiesiek Nowobilski postawił bowiem na ochronę swojej prywatności. W sieci znajdują się nieliczne informacje na temat ojcostwa znanego budowlańca. Udało nam się ustalić, że posiada dwóch synów a jego młodszy syn miał w dzieciństwie problemy z sercem o czym Wiesiek powiedział w jednym z wywiadów. Nie wiemy jednak ile lat mają dzieci Wieśka oraz jakie noszą imiona. Pozostaje nam więc uszanować jego wolę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Wiesiek Nowobilski – Facebook i Instagram

Uczestnicy programów telewizyjnych bardzo często wykorzystują możliwości jakie daje internet. Jest on bowiem narzędziem, który pozwala na budowanie popularności oraz zgranej społeczności. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się czy Wiesiek Nowobilski jest obecny w sieci. Odpowiedź brzmi: tak, choć nie ta taką skalę, jak moglibyśmy się domyślać. W przypadku Facebooka Wiesiek Nowobilski postawił na własny, prywatny profil, który przeznaczony jest dla jego znajomych. Nie udostępnia na nim zbyt wielu treści, fotografii czy postów. Posiada za to własny profil na Instagramie. Obecnie jest on niewielki. Konto @wiesieknowobilski obserwuje obecnie 4300 osób. Niemniej jednak Wiesiek Nowobilski dba o to, by regularnie wrzucać tam nowe fotografie.

Wiesiek Nowobilski – ciekawostki z życia

Wiesiek Nowobilski należy do grona osób, które nie często mówią o sobie. Niemniej jednak udało nam się dotrzeć do wywiadu, w którym otwiera się nieco i zdradza kilka ciekawostek na swój temat. Z artykułu tego dowiadujemy się, że jest już dziadkiem, posiada dom z dużym ogrodem a jego ulubionym miejscem w domu jest taras, na którym chętnie spędza wolny czas. Przyznał również, że podczas realizacji programu “Nasz Nowy Dom” najbardziej zaskoczył go ogrom biedy, która wciąż jest obecna w wielu regionach Polski.