Dominik Strzelec – kim jest prowadzący program “Usterka”? Poznaj jego wiek, żona i dzieci

Dominik Strzelec jest jedną z osób, które pokazują, że konsekwentnie realizując swoją pasję i dokształcając się w tej materii możemy osiągnąć naprawdę sporo. To architekt krajobrazu i ogrodnik, który ma na swoim koncie również występ w różnych programach telewizyjnych. Jednym z nich jest oczywiście “Usterka”. Postać Dominika Strzelca budzi niemałe zainteresowanie publiczności. Dlatego też postanowiliśmy przybliżyć naszym czytelnikom jego postać.

Dominik Strzelec – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Dominik Strzelec urodził się 49 lat temu. Dokładna data urodzenia nie jest nam jednak znana. Jego rodzinną miejscowością była Piła – miasto położone w województwie wielkopolskim. Mężczyzna od zawsze fascynował się ogrodnictwem i aranżacją terenu. Dlatego też zdecydował się na studia wyższe na kierunku Architektura krajobrazu. Początkowo zajmował się układaniem kostki brukowej, następnie pracował przy systemach nawadniania. Z czasem spełnił marzenia o własnej firmie projektującej ogrody.

Dominik Strzelec – kariera

Dominik Strzelec to polski projektant ogrodów, który zyskał popularność dzięki swojemu udziałowi w programach telewizyjnych. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to został ekspertem i prowadzącym w programie “Usterka”. W programie tym sprawdzano uczciwość polskich fachowców, w trakcie wykonywania drobnych zleceń. Dominik Strzelec komentował wszystko to, co robili fachowcy, co weryfikowało rzetelność takich fachowców oraz podejście do wykonywanej pracy. Poza rolą prowadzącego w programie “Usterka”, Dominik Strzelec brał również udział w programie o nazwie “Odlotowy ogród”, tam z kolei zajmował się kapitalnym odnawianiem ogrodów. W 2021 roku Dominik Strzelec został ambasadorem spółki Polenergia Fotowoltaika, a w ramach współpracy z ekspertem powstał program edukacyjny “FOTOWOLTAIKA BEZ USTEREK”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dominik Strzelec. (@dominikstrzelec)

Dominik Strzelec – rodzina

Dominik Strzelec, mimo iż jest osobą bardzo popularną, chętnie wypowiadającą się w mediach czy aktywną w internecie dba jednocześnie o zapewnienie sobie prywatności, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że jest to ważne dla jego spokoju. Dlatego też w sieci nie możemy znaleźć praktycznie żadnych informacji na temat tego kim są jego rodzice i jak się nazywają. W artykułach na temat znanego ogrodnika nie ma również informacji o rodzeństwie. Dlatego też postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się jego social mediom. Ze zdjęć opublikowanych na Instagramie wynika, że Dominik Strzelec ma siostrę. Kobieta wygląda na młodszą od niego, nie wiemy jednak jak ma na imię. Opis zdjęcia, który mówi o tym, że od 9 lat kontaktują się jedynie przez Messenger lub Skype a obecnie spędzili 2 tygodnie razem pozwala nam stwierdzić, że siostra Dominika Strzelca ułożyła sobie życie poza Polską.

Dominik Strzelec – stan cywilny

Wiele osób zastanawia się, czy pozytywny prowadzący programy telewizyjne Dominik Strzelec może pochwalić się udanym życiem osobistym. Odpowiedź na to pytanie brzmi – owszem. Dominik Strzelec jest szczęśliwym małżonkiem. Od lat związany jest z Małgorzatą. Kobieta nie jest osobą publiczną i niezbyt chętnie pokazuje się w mediach. Niemniej jednak odgrywa ogromną rolę w życiu Dominika Strzelca, o czym on sam niejednokrotnie wspomina. Jak możemy przeczytać w wywiadach z architektem jest ona osobą, która scala rodzinę oraz dba o to, by wspierać męża w jego medialnej karierze. Dzięki temu, że żona Dominika Strzelca unika mediów i rozgłosu udaje jej się stworzyć bezpieczną i pełną spokoju przestrzeń domową dającą mu szansę na oderwanie się od zabieganej i pełnej obowiązków codzienności. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dominik Strzelec. (@dominikstrzelec)

Dominik Strzelec – dzieci

Jak wspominaliśmy, małżonka Dominika Strzelca bardzo dba o to, by jego popularność nie wpłynęła na bezpieczeństwo i spokój rodziny. Dlatego też informacje na temat jego pociech są stosunkowo skąpe. Mediom udało się co prawda ustalić, że jest on szczęśliwym ojcem trójki dzieci, nie wiadomo jednak w jakim wieku są maluchy ani jakie noszą imiona. Pozostaje nam więc jedynie uszanować prywatność rodziny.

Dominik Strzelec – Facebook i Instagram

Dominika Strzelec doskonale wie w jaki sposób warto budować swoją popularność, by móc zarabiać nie tylko na aranżacjach ogrodów czy udziału w programach telewizyjnych. Dlatego też jest bardzo aktywny w social mediach co pozwala mu podejmować choćby współpracę w zakresie promowania różnych produktów. Dominik Strzelec jest obecny zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Profili na Facebooku śledzi obecnie 242 tysiące osób. Dominik publikuje tam swoje zdjęcia, ujęcia ogrodu oraz ciekawostki i porady dotyczące pielęgnacji ogrodu. W przypadku Instagrama mężczyzna jest równie aktywny, jednak jego profil ma znacznie mniej obserwujących. Jest ich bowiem 88 tysięcy.

Dominik Strzelec – ciekawostki z życia

Przez pewien czas w sieci pojawiały się doniesienia mówiące o tym, że Dominik Strzelec zmaga się z poważną chorobą. Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że są to jedynie plotki, ponieważ obecnie mężczyzna nie tylko regularnie trenuje ale nawet morsuje.