Wiesław Werner – kim jest mąż Teresy Werner? Wiek, kariera, życiorys

Bardzo często zdarza się tak, że ciekawość publiczności budzą małżonkowie osoby znanej. Dzieje się tak szczególnie w przypadku gdy celebryta lub artysta szczególnie ciepło wyraża się o swojej drugiej połówce. Tak jest choćby w przypadku Wiesława Wernera. To mąż Teresy Werner, która bardzo cieszy się z jego obecności w swoim życiu. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej sylwetce mężczyzny i odpowiedzmy na pytanie kim jest. 

Wiesław Werner – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Wiesław Werner jest osobą, która często pojawia się w wywiadach i artykułach związanych z jego małżonką Teresą Werner. O nim samym wiadomo jednak stosunkowo niewiele. Mimo iż dokładnie przejrzeliśmy sieć nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat jego daty urodzenia czy miejscowości, w której urodził się i wychowywał. Nie wiemy również jak wyglądały jego młode lata czy wykształcenie. Mężczyzna nie pojawia się również na zdjęciach z artystką, dlatego też trudno choć w przybliżeniu oszacować jego wzrost. 

Wiesław Werner – kariera

O karierze Wiesława Wernera również wiadomo niewiele. W sieci znaleźć możemy informację o tym, że poznał swoją słynną małżonkę w czasie gdy pracował w branży ubezpieczeniowej. Związany jest również ze strażą pożarną. Obecnie pracuje w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej. Aktywnie wspiera także swoją małżonkę w jej karierze a nawet wystąpił w jednym z jej teledysków. 

Wiesław Werner – rodzina

Mimo znanej małżonki Wiesław Werner nie jest osobą publiczną, praktycznie nie wypowaida się w mediach i internecie a wszystkie informacje, jakie znamy na jego temat pochodzą od jego małżonki. Dlatego też nie wiadomo niczego o rodzinie Wiesława Wernera. Nie wiemy kim są lub byli jego rodzice ani czym się zajmowali. Nie wiadomo także, czy Wiesław Werner posiada rodzeństwo. 

Wiesław Werner – stan cywilny. Czy ma żonę/partnerkę?

Aktualnie Wiesław Werner jest zamężny. Jak wspominaliśmy we wstępie naszego artykułu mężczyzna jest mężem Teresy Werner – znanej piosenkarki, która od kilkudziesięciu lat występuje na scenie. Teresa Werner związana była z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, obecnie kontynuuje swoją karierę solo. Para wzięła ślub w 2010 roku kiedy oboje byli już po pięćdziesiątce. Nie wiadomo jednak czy jest to pierwszy związek małżeński Wieslawa Wernera, czy też mężczyzna był już z kimś związany wcześniej. 

Wiesław Werner – dzieci 

Jak wspominaliśmy, Wiesław Werner nie jest osobą publiczną, dlatego też o jego życiu prywatnym wiadomo naprawdę nie wiele. Wiadomo, że wraz swoją żoną Teresą Werner nie posiada wspólnych dzieci, ponieważ artystka jest matką córki Joanny z pierwszego małżeństwa. Czy jednak Wiesław Werner posiada dzieci z wcześniejszych relacji? Tego niestety nie udało nam się ustalić. 

Wiesław Werner – Facebook i Instagram

Wiesław Werner, mimo tego, że towarzyszy swojej znanej żonie i wspiera ją w jej karierze nie jest osobą publiczną. Nie zależy mu więc na budowaniu popularności w sieci. Jest jedną z  tych osób, które uznają, że nie potrzebują kont na wszystkich portalach społecznościowych. Z tego właśnie powodu nie ma konta na Instagramie.

Znajdziemy go za to na Facebooku. Potwierdzeniem, że konto należy do męża Teresy Werner jest fakt, że kobieta znajduje się w gronie znajomych powiązanych z tym kontem. Profil Wiesława Wernera jest jednak prywatny, przeznaczony do kontaktu z osobami, które zna. Mimo to jednak znalazło się grono 1106 osób, które chcą go obserwować. 

Wiesław Werner – ciekawostki z życia

Większość ciekawostek, które możemy znaleźć o Wiesławie Wernerze dotyczy jego związku z Teresą Werner. Jedna z nich mówi o tym, że mężczyzna aż 5 lat wysyłał jej miłe i serdeczne wiadomości jednak nie zdecydował się na nawiązanie bliższej relacji. Uważał bowiem, że nie jest wystarczająco interesującym kandydatem dla znanej artystki.
Wiesław Werner jest również osobą zazdrosną o swoją żonę. Nie przepada on za tym, że Teresie Werner zdarza się publikować zdjęcia, na których nosi bluzki lub sukienki z dużym dekoltem.