Weronika Olbrychska – kim jest córka Daniela Olbrychskiego? Wiek, mąż i rodzina

Przywykliśmy do tego, że osoby, które mają znanych rodziców często również nie stronią od mediów i starają się zrobić karierę w show biznesie nawet jeśli nie dysponują żadnym talentem. Nie jest to jednak regułą. Istnieją osoby takie jak Weronika Olbrychska, które dokładają wszelkich starań by odciąć się od popularności i bycia na ustach wszystkich nawet jeśli same wykonują kreatywny zawód związany ze sztuką.

Piękna, filigranowa blondynka jest osobą niezwykle tajemniczą. Niemniej jednak dołożyliśmy starań, aby dowiedzieć się jak najwięcej o jej życiu. Sprawdźmy więc kim jest i czym zajmuje się Weronika Olbrychska.

Weronika Olbrychska – wiek i miejsce urodzenia

Córka Daniela Olbrychskiego urodziła się w 1982 roku i była owocem drugiego małżeństwa znanego aktora. Nie wiemy zbyt wiele o najwcześniejszych latach jej życia oraz edukacji, jaką odebrała. Faktem jest jednak, że dziewczynka mając zaledwie 8 lat stała się świadkiem bardzo trudnych dla niej wydarzeń a mianowicie rozwodu rodziców. Mimo iż powodem rozstania był romans Daniela Olbrychskiego para rozstała się w zgodzie i starała się przez wszystkie te lata zachować poprawne stosunki.

Weronika Olbrychska – kariera

Weronika Olbrychska jest osobą bardzo kreatywną, która posiada artystyczne zacięcie, co nie dziwi gdy spojrzymy bliżej na jej rodzinę. Mimo to, nie zdecydowała się na kultywowanie rodzinnej tradycji i nie zamierzała zostać aktorką. Zamiast tego zainteresowała się światem mody. Już wiele lat temu emigrowała do USA gdzie początkowo pracowała jako projektantka mody. Obecnie jest szefem produkcji w kultowej marce Proenza Schouler. Tworzeniem luksusowych ubrań zajmuje się już od wielu lat, co pozwala nam sądzić, że jest to ścieżka kariery, która pozwala jej w pełni się realizować.

Weronika Olbrychska – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Weronika Olbrychska jest jedną z tych osób, która może poszczycić się naprawdę wieloma znanymi członkami. Ojcem Weroniki jest Daniel Olbrychski – niezwykle znany i doceniany w naszym kraju aktor. Matka była znaną dziennikarką Zuzanną Łapicką. Znany był również jej ojciec a dziadek Weroniki, czyli kultowy, niezwykle doceniany aktor Andrzej Łapicki. Warto wspomnieć również o tym, że Daniel Olbrychski posiadał trójkę dzieci – każde z inną kobietą. Oznacza to, że Weronika Olbrychska posiada również dwóch przyrodnich braci. Są to Rafał Olbrychski – najstarszy syn Daniela, który również poszedł w ślady ojca i został aktorem, założył swój zespół muzyczny Reds a także miał problemy z prawem oraz Viktor Longo-Olbrychski – najmłodsze dziecko Daniela Olbrychskiego, który to również  zamieszkuje USA i realizuje się w branży muzycznej. Jest on owocem romansu Daniela z Barbarą Sukową a kontakt z ojcem rozpoczął dopiero jako dorosły mężczyzna. Wcześniej jego matka dokładała wszelkich starań, by był on niemożliwy.

weronika olbrychska na pogrzebie

Weronika Olbrychska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Weronika Olbrychska jest jedną z tych osób, które bardzo dbają o swoją prywatność i nie chcą dzielić się swoim życiem uczuciowym. Nie pokazuje się na bankietach, ściankach czy balach w towarzystwie mężczyzn. Nie udziela również informacji na temat swoich relacji. Niewiele wiemy więc o tym czy ma partnera lub męża. Nieznane są nam również jej relacje w przeszłości. Należy to więc uszanować.

Weronika Olbrychska – dzieci

Podobnie jak w przypadku partnera, tak również w kwestii macierzyństwa Weronika Olbrychska nie chce dzielić się informacjami na ten temat. Możemy założyć, że nie posiada dzieci, ponieważ nie towarzyszą jej one podczas żadnej wizyty w Polsce, w tym podczas pogrzebu jej matki w 2018 roku. Nieznane są również jej plany dotyczące macierzyństwa, ponieważ Weronika Olbrychska stroni od wywiadów i nigdy nie dzieli się w ich trakcie prywatnym życiem. Nie wiemy więc, czy piękna i kreatywna blondynka zostanie w przyszłości mamą.

Weronika Olbrychska – Facebook i Instagram

Jak wspominaliśmy, Weronika Olbrychska nie przepada za blaskiem fleszy i mocno dba o swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że unika także pokazywania swojego życia w social mediach. Próżno szukać więc oficjalnych kont na mediach społecznościowych. Projektantka daleka jest od posiadania własnego profilu na Instagramie lub Facebooku. Dba o to, by odcinać się od popularności dzięki znanym krewnym a wszelkie sukcesy chce zawdzięczać wyłącznie sobie.

Weronika Olbrychska – ciekawostki z życia

Mimo faktu, że rodzice Weroniki Olbrychskiej rozstali się gdy ta była dzieckiem nie straciła kontaktu z żadną ze stron. Rozstanie rodziców odbyło się w pokojowej atmosferze a Weronika Olbrychska dokładała wszelkich starań, by również po wyjeździe za granicę mieć kontakt z rodzicami, przyrodnimi braćmi oraz dziadkami. Bardzo często zapraszała członków swojej rodziny do siebie, do USA. Również na pogrzebie swojej matki pokazała, że nie żywi żalu do ojca za to, że zostawił rodzinę dla kochanki. Weronika i jej ojciec Daniel Olbrychski czule przytulili się w trakcie ostatniego pożegnania jej matki. Jednocześnie Weronika bardzo szybko wróciła do USA, pod pretekstem ciążących na niej obowiązków zawodowych.