Marianna Schreiber – kim jest ta gwiazda Fame MMA? Mąż, wiek i rodzina

Popularność walk MMA, podczas których pojedynkują się osoby znane ze świata mediów i internetu rośnie. Na fali freak fightów kariery budują coraz to nowe osoby, które są w stanie zaciekawić świat swoim kontrowersyjnym stylem bycia. Jedną z takich osób jest niewątpliwie Marianna Schreiber. Do niedawna znana głównie jako żona polityka obecnie jest jedną z bardziej kolorowych postaci występujących w federacjach takich jak Fame MMA czy Clout. Kim jest? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Marianna Schreiber – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Marianna Schreiber to polska modelka, influencerka i aktywistka. Obecnie jednak znana jest przede wszystkim jako zawodniczka gal MMA. Urodziła się 18 listopada 1992 roku. Pochodzi z Bydgoszczy. Należy do grona wysokich kobiet, ponieważ jej wzrost wynosi 176 centymetrów wzrostu. Jest też kobietą bardzo szczupłą, ponieważ przed ostatnią walką jej waga wyniosła 56 kilogramów.
Marianna Schreiber ukończyła studia z zakresu pedagogiki i przez kilka lat pracowała jako nauczycielka pomagając dzieciom w spektrum autyzmu. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Marianna Schreiber – kariera

Kariera zawodowa Marianny Schreiber jest zdecydowanie nietuzinkowa i pokazuje, jak influencerka próbowała odnaleźć się w różnych dziedzinach. Jak wspominaliśmy, początkowo pracowała jako nauczycielka. W pewnym momencie zdecydowała się jednak na udział w programie “Top Model” wbrew woli i wiedzy swojego ówczesnego męża. Nie odniosła tam jednak spektakularnych sukcesów. Przez jakiś czas pozowała na ściankach pokazując się na premierach filmowych. Następnie poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że decyduje się na odbycie szkolenia wojskowego. Rozpoczęła również swoją przygodę z freak fightami, początkowo występując pod szyldem federacji Clout MMA. Co ciekawe, Marianna jest założycielką i szefową partii politycznej “Mam Dość 2023” – projekt ten jednak szybko upadł i partia nie brała udziału w wyborach parlamentarnych

Marianna Schreiber – rodzina

Choć Marianna Schreiber jest osobą, która chętnie mówi o sobie i bez obaw prezentuje kadry z prywatnego życia o jej rodzinie wiadomo stosunkowo niewiele. W sieci nie znajdziemy informacji na temat tego, kim są jej rodzice. Nie wiadomo również czy celebrytka ma rodzeństwo. 

Marianna Schreiber – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Nie da się ukryć, że temat związku małżeńskiego Marianny Schreiber często pojawiał się w mediach, ponieważ jej wybranek również jest osobą publiczną. Mężem Marianny jest bowiem  Łukasz Schreiber, poseł PiS i minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Para jest małżeństwem od 2015 roku. Jednakże ich związek przeszedł przez trudności i wszystko wskazuje na to, że nie przetrwa próby czasu. Ostatnio Łukasz Schreiber poinformował o rozstaniu, a Marianna dowiedziała się o tej decyzji z mediów, co wywołało jej smutek i rozgoryczenie. Mimo to, Marianna wyraziła swoje życzenia mężowi i zachowała wyczucie w komentarzach, z uwagi na dobro ich dziecka.

Marianna Schreiber – dzieci 

Marianna Schreiber jest postacią, która może budzić kontrowersje, szczególnie dlatego, że jest matką  a jej postępowanie oraz zachowanie podczas konferencji gal freak fightowych może mieć negatywny wpływ na jej pociechę. Jest nią ośmioletnia dziewczynka o imieniu Patrycja. Dziecko jest owocem jej małżeństwa z Łukaszem Schreiberem i często pojawia się na zdjęciach na profilach społecznościowych Marianny. 

Marianna Schreiber  – social media

Marianna Schreiber opiera swoją karierę przede wszystkim na obecności w sieci. Działa aktywnie na platformie X czyli dawnym Twitterze. Ma również swój kanał na You Tube. Jednakże podstawowym profilem, na którym publikuje treści jest konto na Instagramie. Jego nazwa to @marysiaschreiber. Obecnie jest ono obserwowane przez 106 tysięcy osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Marianna Schreiber – ciekawostki z życia

Po odbyciu zasadniczego szkolenia wojskowego Marianna Schreiber chciała wstapic w szeregi wojska zawodowego, jednakże jej podania były kilkukrotnie odrzucane, co spowodowane było jej dość kontrowersyjnym zachowaniem w mediach i sieci. W końcu jednak otrzymała pozytywną odpowiedź na swoją prośbę. Czy oznacza to, że poświęci się karierze wojskowej? Czas pokaże.