Viola Kołakowska podważa prawdziwość choroby Andrzeja Piasecznego! “Co za to dostałeś?”

Viola Kołakowska to modelka i aktorka. Była także partnerką Tomasza Karolaka, z którym ma dwójkę dzieci.

Począwszy od zeszłego roku Viola Kołakowska dołączyła do obozu koronasceptyków. Wiele razy wypowiadała się na temat epidemii koronawirusa i wyrażała kontrowersyjne opinie na temat rządowych zaleceń.

 

Gdy wczoraj Andrzej Piaseczny zamieścił nagranie ze szpitala [zobacz tutaj], na którym podłączony do aparatury z trudem oddycha i ledwo mówi, Viola nie mogła tego faktu pominąć milczeniem. Na swoim profilu napisała:

 

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego jeszcze się posuną? Co za to dostałeś?

 

https://www.instagram.com/violkakolakowska/?hl=pl

 

Dalej w instastory wyjaśniała, dlaczego nie wierzy w chorobę Andrzeja Piasecznego:

Dla mnie ktoś, kto jest ciężko chory, nie nagrywa takich rzeczy. Zresztą sorry, moim zdaniem, stan jego jest całkiem dobry. A już to, że ma siłę w ogóle mówić…

 

Zdaniem Violi Kołakowskiej, wokalista po prostu udaje:

 

Zgrywa się totalnie i źle to robi jeszcze. Po prostu jest to tak czytelne, że nie wiem kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej.
Dla mnie jest to ściema. Może jest chory, ale to co robi… sorry.

 

Aktorka uprzedziła też negatywne komentarze w swoim kierunku. Tłumaczy, że ona tylko komentuje i tylko wyraża swoje zdanie. Poza tym, wszystkim życzy jak najlepiej:

 

Skomentowałam coś, co widzę. Robię tak od dawna (…) Bardzo dobrze życzę wszystkim, żeby byli wszyscy zdrowi ale przede wszystkim, żeby otworzyli oczy.

To jest ciekawe, jak wy reagujecie na inną prawdę niż Waszą.

– zauważa Viola.

 

Zobacz też: Obecny mąż Beaty Tadli dwa lata temu twierdził: “Mam wspaniałą rodzinę, narzeczoną Kamilę i 4,5 letniego syna”

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *