Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Internauci drwią z choroby Andrzeja Dudy. „To jest totalna kompromitacja”

Dziś (5.01.2022) w południe Kancelaria Prezydenta podała informację, że Andrzej Duda ma koronawirusa.

Co ciekawe, Andrzej Duda na covid chorował już w październiku 2020 r. Dodatkowo w 2021 roku Prezydent przyjął trzy dawki szczepionki – w kwietniu i czerwcu, a 17 grudnia dawkę przypominającą. Mimo to, po raz drugi zachorował na koronawirusa.

 

https://www.facebook.com/andrzejduda/

 

Jak czytamy na stronie Kancelarii Prezydenta:

 

Szanowni Państwo, w związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu Prezydent
@AndrzejDuda
przeprowadził test na obecność COVID-19, który dał pozytywny wynik. Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną.

 

W odpowiedzi na tę informację, na Twitterze pojawiły się drwiące komentarze:

 

Pamiętajcie dla prezydenta tez zastosujcie tele porady izolacja 2 tyg i paracetamol w razie co…

 

Lepszej reklamy szczepionek już nie trzeba. To jest totalna kompromitacja. To wy, zaszczepieni nakręcacie omicrona. BTW

 

Ważne, że się 3 razy zaszczepił.
Co ogłosił miastu i światu.
Grunt to nakręcać tę toporną propagandę.

– pisali internauci.

 

I w zasadzie trudno się dziwić takim reakcjom…