Viki Gabor w serialu! Zgadnij KOGO zagra?! [VIDEO]

Viki Gabor (15 l.) to finalistka The Voice Kids i zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej największe przebije to “Superhero”, “Getaway” czy “Ramię w Ramię”.

Nastolatka ma za sobą wiele koncertów, występów w telewizji, czy w różnych reklamach. Teraz jednak zobaczymy ją w serialu. Kogo zagra?

 

https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

 

Jak się okazuje, Wiktoria nie będzie w tej produkcji aktorką, a… jej bohaterką! Stało się to za sprawą Telewizji Polskiej, która wyprodukowała serial dokumentalny na temat 15-letniej gwiazdy.

 

Serial ma tytuł “Viki Gabor. Mój Świat” i jak czytamy w opisie produkcji jest to:

 

8-odcinkowy dokument o pewnej zwyczajnej, choć niezwykłej 15-latce, która dzięki sile pasji i mocy talentu w kilka lat z nieśmiałej, opancerzonej dziewczynki, przeobraziła się w charyzmatyczną i porywającą tłumy idolkę pokolenia Z. Jak to jest w wieku 15 lat słyszeć siebie w radiu czy zobaczyć siebie na Time Square? O czym marzy ta dziewczyna mając już tak wiele? Kiedy płacze, a co ją bawi? Skąd w niej siła, by głośno mówić o swoim, niestety wciąż obarczonym stygmą, romskim pochodzeniu? Co czuje, gdy czyta o sobie nienawistne, krwiopijcze nagłówki? Jak ma się z tym, że – jak sama śpiewa – napisano jej przyszłość? Gdzie widzi się za parę lat, skoro jest w tym kraju jak „obcy ptak”?*

 

Twórcy serialu towarzyszą Viki podczas podróży i koncertów, ale też w bardziej trywialnych momentach, jak choćby pisaniu sprawdzianu z matematyki. Dokument jest bardzo osobisty i pokazuje młodą gwiazdę z zupełnie innej – niż tylko scenicznej – strony. 

Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 17 kwietnia 2023 r. na TVP VOD. Poniżej zwiastun filmu.

 

 

https://www.instagram.com/p/Cq8YDgdAy2m/

* cyt.https://vod.tvp.pl/programy,88/viki-gabor-moj-swiat-odcinki,396338