25 września 2023

GWIAZDA “M jak miłość” dołączy do obsady kultowej komedii “KOGEL-MOGEL 3”! Nie uwierzycie kogo zagra!

“Marian, tu jest jakby luksusowo” to tekst pochodzący właśnie z “Kogla-Mogla”, komedii którą pokochali Polacy i do dziś chętnie oglądają każdą jego emisję w telewizji. Fabuła opowiadała historię Katarzyny Solskiej, która nie chciała wychodzić za mąż, bo marzyła o studiach, czego skutkiem jest ucieczka do stolicy i zderzenie zupełnie z innym świtem.

 

Zarówno “Kogel-Mogel” jak i druga część “Galimatias” okazały się hitami, ale dopiero teraz po prawie 30 latach zdecydowano się na kolejną część kultowej komedii.

 

Produkcja najnowszej części chce zaangażować aktorów, którzy grali w dwóch poprzednich – jednak niestety kilku aktorów już nie żyje, a nie chce się ich postaci zamienić innymi odtwórcami. Rozwiązaniem tej sytuacji mają być nowe postacie, które idealnie wpiszą się w dalsze losy Katarzyny Solskiej. Podobno zaproponowano rolę Barbarze Kurdej-Szatan i ona ją przyjęła. Będzie wcielać się w młodszą siostrę Piotrusia, którym w poprzednich częściach opiekowała się Kasia.

 

Zdjęcia mają rozpocząć się na przełomie maja/czerwca. Według “Super Expressu” produkcja zdecydowała się na Basię ze względu an popularność, ale i ze względu przyjemność pracy z nią. Producent komedii współpracuje z Basią w dwóch serialach i uważa, że czas aby zagrała w jego filmie.

 

Ciekawe kto będzie kolejną nową postacią w starej komedii?

 

Ciekawe, czy taka nowa część może okazać się sukcesem na miarę starych części? Niestety często “odgrzewane kotlety” nie wychodzą i zostawiają niesmak.

 

naga Basia Kurdej-Szatan

źródło: instagram.com, “Super Express”

Dodaj komentarz