“Vega ma najlepsze SCENARIUSZE w tym kraju”! AGNIESZKA DYGANT ODPŁYNĘŁA… Nie widziała “BOTOKSU”?! Zobacz WIDEO z jej wywiadem!

Jedno jest pewne Patryk Vega to jeden z najlepiej zarabiających reżyserów w Polsce. Na jego filmy chodzą miliony osób – albo żeby się przekonać, czy jest tak źle jak zawsze, albo dlatego, że uwielbiają filmy Patryka. Jednak to, co powiedziała o nim Agnieszka Dygant, to chyba lekka przesada.

 

 

Nic dziwnego, że aktorzy chętnie u Vegi grają – to pewniak jeżeli chodzi o zyski. To również pewniak jeżeli chodzi o popularność. Gdyby nie Patryk nikt by nie rozpoznawał Piotra Stramowskiego, czy Tomasza Oświecińskiego. Dygant zapytana o to, czy nie wstydzi się grać u Vegi chyba nieco wyolbrzymiła jego talent:

 

“On jest komercyjnym reżyserem. (…) Ma jedne z najlepszych scenariuszy w Polsce. (…) Nie widzę w tym nic złego, że gra się w filmie które ogląda 2 -3 miliony osób. To powód do dumy”.

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy Agnieszka wypowiada się o Patryku w kontekście wielkiego talentu. Być może dla niej on właśnie takim jest artystą, który nie tylko robi wielkie dzieła, ale potrafi też na nich dobrze zarobić.

 

 

Dygant, jeżeli wierzyć na słowo recenzjom z wczorajszego pokazu dostała najważniejszą rolę w filmie. Trzeba przyznać, że ona dla reżysera najwyraźniej też jest wielką aktorką.

 

My również wybieramy się na “Kobiety mafii” i się przekonamy, co wniknęło z tego “najlepszego scenariusza w Polsce”.

 

Zobacz krótki wywiad z Agnieszką:

źródło: youtube.com, pudelek.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *