30 września 2023

“KOBIETA MAFII” Patryka Vegi jest BLONDYNKĄ! AGNIESZKA DYGANT zaskoczyła fanów ODWAŻNĄ METAMORFOZĄ! Zobacz zdjęcie!

Agnieszka Dygant odkąd zagrała w “Pitbullu. Niebezpieczne porządki” stała się “aktorką Vegi”. Możemy zobaczyć ją we wszystkich jego najnowszych filmach. Nie zraża się krytyka wymierzoną w reżysera “Botoksu” i broni jego produkcji. Wkrótce do kin wejdzie następny film Vegi, który miał być “Pitbullem”, a jest “Kobietami mafii”, czyżby z okazji premiery Agnieszka zmieniła wizerunek?

 

 

Agnieszka Dygant zaskoczyła obserwatorów na Instagramie! Opublikowała zdjęcie w swojej najnowszej fryzurze – aktorka została blondynką. Takim zdjęciem zachęciła swoich fanów do wzięcia udziału w jej “livie” w Walentynki. Wygląda na to, że nie jest to peruka, tylko prawdziwa zmiana. Włosy wyglądają naturalnie, więc raczej Agnieszka nie żartuje sobie ze swoich fanów.

 

 

Aktorka wygląda bardzo dobrze w nowym, jasnym kolorze, co podzielają internauci w komentarzach. Nam ta zmiana tez bardzo się podoba. Teraz zastanawiające jest, czy metamorfoza wynika z jakiejś nowej roli aktorki, czy z kobiecego kaprysu. Jakby nie było – zmiana jest korzystna.

 

Zobacz:

Agnieszka Dygant blondynką

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz