NIE UWIERZYSZ za co PRZEBRAŁA swoje 2 letnie DZIECKO w HALLOWEEN! TYTUŁ NAJGORSZEJ MATKI ROKU OBSADZONY!

Gdy w Polsce co roku trwa dyskusja, czy możemy świętować Halloween, czy jednak nie ponosić się zachodniej modzie, na świecie po prostu przebierają się i bawią bez zbędnej ideologii. Największą radość z tego święta mają dzieciaki, które mają okazję stać się po raz kolejny ulubionymi bohaterami z bajek.

Niestety niekiedy to mamusie wybierają halloweenowy kostium…

 

Japońska aktorka Terri Kwan nie przebrała swojej 2 letniej córeczki za księżniczkę, wampira, czy mumie… Nie. Założyła jej pończochy, koronkowe majteczki, seksowny staniczek i skrzydła…

Przecież każda dwulatka marzy być modelką Victoria Secret reklamującą bieliznę. Rozumiemy, ze mamusia ma jakieś niespełnione marzenie, ale żeby karać córeczkę?

Tak naprawdę celebrytka słynie z dosyć liberalnego podejścia do życia.

Ok – ale musi swoim światopoglądem krzywdzić dziecko. Zobaczcie jak jej córeczka wygląda na tle innych dzieci…

 

No cóż dwuletni Aniołek Victoria Secret to nie zwyczajny aniołek. To pożywka dla pedofilów. Oczywiście mama opublikowała zdjęcia na Instagramie, żeby każdy mógł zobaczyć jej “seksowną” dwulatkę… Nawet pisząc to czujemy niesmak.

 

Zbliża się karnawał, mamy taki apel do rodziców i osób, które mają wpływ na kostiumy swoich dzieci:

Pozwólcie im być kim chcą, nawet jeśli w przedszkolu już 20 dziewczynek będzie Elsą Królową Lodu. Niech nie będzie jedynym przedszkolakiem w koronkowej bieliźnie!

 

Zobacz te urocze zdjęcia:

źródło: Instagram

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *