Tam posadziła niemowlaka! “Biedne dziecko, złej, nieodpowiedzialnej matki.”

35-letnia Olga Frycz to doświadczona aktorka, wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród.

W 2018 roku urodziła córkę Helenę ze związku z Grzegorzem Sobieszek, a w październiku 2021 roku córkę Zofię, której ojcem jest Łukasz Nowak. I już w czerwcu 2021 r. Olga Frycz zapowiedziała, że będzie podwójną, samotną matką:

 

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.

– pisała wtedy [więcej tutaj]

 

https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Teraz więc Olga zajmuje się dziećmi i wczoraj zamieściła zdjęcie ze spaceru. 5-miesięczną Zosię posadziła na wysokim postumencie i zrobiła jej zdjęcie.

 

Na szczególną uwagę zasługuje również rabata w kształcie wydłużonej podkowy oraz – moim skromnym zdaniem, najpiękniejsza z rzeźb- rzeźba z XXI wieku na omszałym postumencie przedstawiająca Zofię Frycz Nowak.

– zażartowała.

 

A internautki kpiły z tego, jaką Olga Frycz jest złą matką:

 

Biedne dziecko, złej, nieodpowiedzialanej matki. Shame on you! Bombelek muk spaść! Kto Ci dał licencję? # co na to służby? I inne słowa. 😉

 

Najważniejsze, że jest CZAPECZKA 😂 chociaż możnaby się przyczepić do gołych rączek 😱 halo! MOPS! Jest sprawa na insta! 😛🤣

 

3…2…1… zaraz rozpoczną się komentarze.. oo jak można posadzić dziecko tak wysoko?! Ooo dla kajkow na insta zrobi wszystko.. zaryzykuje ze dziecko spadnie!

 

Co uważniejsze osoby dostrzegły, że za pomnikiem widać cień osoby podtrzymującej niemowlaka. 

Naszym zdaniem i zdjęcie i treść wpisu to tylko sztuczna chęć zwrócenia na siebie uwagi. 

 

https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

https://www.instagram.com/p/CbDlqcqKADm/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.