JOANNA BRODZIK opublikowała swoje ZDJĘCIE z 1990 roku, kiedy MIAŁA 17 LAT! “Jaka młoda i piękna”. AKTORKA wyraźnie OCZAROWAŁA swoich fanów. (foto)

Któż z nas nie lubi wracać do starych fotografii sprzed lat. Rozpamiętujemy chwile i z sentymentem myślimy o minionym czasie, kiedy byliśmy piękni i młodzi i niczym się nie przejmowaliśmy. Na podobne wspomnienia wzięło Joannę Brodzik, która pokazała swoje stare zdjęcie. Fotka ma już prawie 28 lat, a wykonano ją w 1990 roku, kiedy aktorka miała niespełna 17 lat.

 

 

Gwiazda znana z takich seriali jak “Magda M.” czy “Kasia i Tomek” ostatnio sporo się udziela na serwisach społecznościowych. Szczególnie aktywna jest na Instagramie, gdzie publikuje nowe zdjęcia. Tym razem Brodzik zabrała swoich wielbicieli w sentymentalną podróż i podzieliła się swoim starym zdjęciem. Trzeba przyznać, że aktorka od tego czasu bardzo się zmieniła, ale już wtedy była śliczną, młodą kobietą.

 

 

Pod zdjęciem, pojawiła się metafizyczna historyjka, opowiadająca o tym, że przychodzi w życiu chwila, że pewnego dnia człowiek przeobraża się w pięknego, kolorowego motyla. Wielbicielom aktorki bardzo spodobała się, krótka opowieść, która ukazała się wraz ze zdjęciem i życzeniami noworocznymi skierowanymi do nich. Fotografia jest chętnie komentowana i przypadła do gustu Internautom.

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *