WYBRANO NOWĄ NAJPIĘKNIEJSZĄ POLKĘ! Zobacz Miss Polonię 2017! Zasłużyła na ten tytuł?

Podobno na świecie uroda Polek wzbudza zachwyt, niestety nie przekłada się to na wyniki wyborów miss świata i innych konkursów piękności, gdzie rywalizują reprezentantki z różnych krajów.

 

“Nasze” miss za to świetnie radzą sobie z tytułem w Polsce i często dzięki niemu robią karierę w show biznesie, czego przykładem jest Marcelina Zawadzka, czy Izabela Krzan. Do grona najpiękniejszych dołączyła Miss Polonia 2017! Tytuł w najbardziej prestiżowym polskim konkursie piękności zdobyła 27 letnia Agata Biernat!

Kim jest ta najpiękniejsza dziewczyna?

 

Miss Polonia pochodzi ze Zduńskiej Woli. Sport towarzyszy jej od zawsze, co zresztą widać też po jej sylwetce. Wielką jej pasją jest taniec, między innymi Pole Dance. Próbuje też swoich sił w blogosferze. O sobie napisała tak:

 

Jestem urodzonym sportowcem, mam fioła na punkcie wyrzeźbionych sylwetek, uwielbiam biegać, przerzucać na siłowni ciężary i się rozciągać. Przetańczyłam większość życia, jestem też instruktorem (na papierze hip-hop, break dance, electric boogie, a w rzeczywistości pole dance, modern, rytmika przedszkolna – gdzie tu logika?) Uwielbiam zbierać nowe doświadczenia. Na mojej liście „do nauczenia” jest: pływanie na wake’u, jazda na nartach  i gwizdanie na palcach:D Kocham jeść (nie zawsze dietetycznie i zdrowo), uczę się gotować (mówią, że w tym wieku już wypada), nie lubię się spóźniać, natura wyposażyła mnie w całkiem długie nogi więc trochę pozuje do zdjęć (to czasami kłóci się z tym niezdrowym jedzeniem)”.

 

Tytuł miss może być przepustką do wielkiej kariery, zobaczymy jak wykorzysta ją Agata. Podoba Wam się jej uroda? Zasłużyła na wygraną?

 

Zobacz zdjęcia:

źródło: eska.pl, instagram.com, plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *