UKOCHANA Fonsiego prawie pokazała…WSZYSTKO! Jej SUKNIA więcej odsłania niż zasłania… ZOBACZ SEKSOWNĄ kreację żony twórcy “Despacito”!

Hitem minionego roku bez wątpienia była piosenka “Despacito”. Trudno było jej nie słyszeć! Opanowała internet zdobywając rekordową ilość wyświetleń na Youtubie  – 4 753 371 036 (teraz).

Nic dziwnego, że jej twórca – Fonsi stał się światową gwiazdą! Już niebawem zacznie się gala rozdania nagród Grammy 2018 i oczywiście nie może na niej zabraknąć Luisa. Towarzyszy mu jego ukochana żona, która bardzo chce być zapamiętana na tej imprezie…pokazując swoje “wdzięki”!

 

Ukochana muzyka to piękna, seksowna kobieta i postanowiła epatować swoim seksapilem na najważniejszym muzycznym wydarzeniu. Ma czym się pochwalić, w końcu jest modelką.

Dzień przed Grammy odbywa się oficjalna impreza i właśnie na niej żona Fonsiego przyszła w dosyć kusej sukience. Składała się ona z paska na biuście i połączonego w jednym miejscu materiału. Dosyć wysokie rozcięcie od czasu do czasu mogło odsłonić miejsca intymne partnerki Luisa. Najwyraźniej wyszła z założenia, że mając taką figurę to nie może jej ukrywać…

 

No cóż, nie wiadomo, czy kiedyś Fonsiemu uda się jeszcze wydać hit na miarę “Despacito”, więc może nie będzie już okazji brać udział w Grammy. Partnerka autora “Despacito” wykorzystała szansę na to, aby komentowały ją wszystkie światowe media i udało się.

 

Skoro odważyła się na taką kreację na imprezę promującą Grammy 2018, to czy na oficjalną galę postawi na jeszcze odważniejszą stylizację?!

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *