Basia MIAŻDŻY KOMENTARZEM występ sylwestrowy FONSIEGO! Wiedzieliście, że jej mąż miał przez Luisa problemy? Zobacz wideo!

To miał być występ wieczoru! Co więcej, nawet roku! Do Polski przyjechał sam Luis Fonsi, który przebił w internecie nawet “Gangnam Style”! Miało być pięknie, w końcu dostał za to 450 tysięcy złotych! A co było? Był playback i wielkie rozczarowanie! Strasznie to wyglądało w telewizji, a jak widziały to osoby, które były tuż obok? Barbara Kurdej-Szatan prowadziła tę imprezę.

 

Dziennikarka portalu “Jastrząb post” zapytała aktorkę:

 

“Chciałabym cię podpytać o tego sylwestra, który wywołał bardzo dużo emocji, szczególnie występ Lusia z piosenką “Despacito”.

 

Pytanie rozbawiło Basię, która dyplomatycznie i szczerze odpowiedziała:

 

“No tak… Bardzo fajnie, że LUSI BYŁ”!

 

Chcąc pociągnąć temat dziennikarka dopowiedziała:

 

“Super… i, że zaśpiewał?”

 

To również Basia skomentowała śmiechem:

 

“Może nie ciągnijmy tego tematu, wiesz prowadziłam tego Sylwestra i nie wypada mi komentować. Bardzo fajnie, że przyjechał i był przesympatyczny po prostu”.

 

Kurdej-Szatan zdradziła też, że z powodu piosenkarza problemy miał jej mąż z rozpoznawalnością. Otóż kilka osób myliło go z piosenkarzem, zaczepiali go przekonani, ze mają do czynienia z Fonsim. Co więcej –  Rafała, męża piosenkarki tak to bawiło, że kilka osób wkręcił, że naprawdę jest Fonsim i mówił do niech po angielsku.

Teraz, kiedy aktorka zwróciła uwagę na podobieństwo Rafał do twórcy “Despacito”, my również to widzimy.

 

Zobacz całą wypowiedź Barbary:

A tutaj mąż Basi i Luis:

źródło: instagram.com, youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *