1 października 2023

DZIEWCZYNA Macieja KOTA zachwyca PIĘKNYM wyglądem i jest dla niego ogromnym wsparciem. Zobacz SEKSOWNĄ UKOCHANĄ naszego SKOCZKA. (foto)

Maciej Kot to prawdziwy szczęściarz. Nie dość, że jego dziewczyna to prawdziwa ślicznotka, to jest również bardzo zdolną osobą. 24-letnia Agnieszka Lewkowicz, prócz tego, że jest partnerką naszego skoczka jest niezwykle zapracowaną osobą. Na co dzień pracuje jako trener personalny, a oprócz tego zajmuje się układaniem indywidualnych planów żywieniowych swoich klientów. Dziewczyna jest bardzo wysportowana i lubi dbać o swoje ciało, a efekty możemy zobaczyć na jej Instagramie.

 

Lewkowicz bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i często publikuje swoje zdjęcia w sportowych ciuchach. To w pewnym sensie promocja zdrowego stylu życia i zachęta dla innych do aktywnego trybu życia. Ukochana naszego skoczka może poszczycić się niezwykle zgrabną sylwetką, co doceniają jej fani. Od dziecka była aktywna fizycznie i często brała udział w zawodach sportowych, jednak kontuzja kostki jakiej się nabawiła skłoniła ją do zmiany zawodu dlatego została trenerem personalnym.

 

Ukochana mocno wspiera również swojego chłopaka i jest z nim na dobre i na złe. Kot podkreślił, że jest  ogromnie wyrozumiałą osobą i znosi jego “humory”. Taka kobieta to prawdziwy skarb i Maciej może być naprawdę dumny.

 

źródła: gwiazdy.wp.pl, foto instagram.com, youtube.com

 

 

Dodaj komentarz