SŁAWOMIR otrzymał propozycję nie do ODRZUCENIA! Twórca “Miłości w Zakopanem” dostał ROLĘ w SERIALU TVP!

Gwiazda Sławomira rozbłysła dzięki wielkiemu hitowi jakim jest utwór “Miłość w Zakopanem”. Sympatycznego twórcę rock polo pokochało tysiące Polaków, a jego koncerty są tego odzwierciedleniem, ponieważ pojawiają się na nich tłumy. Muzyk zaskarbił sobie również przychylność fanów skromnością i tym, że zawsze jest wobec nich bardzo życzliwy.

 

 

 

 

Wokalista ukończył prestiżową szkołę aktorską PWSIT w Krakowie i z wykształcenia jest aktorem. To właśnie jego macierzysty zawód sprawia, że jest świetnym showmanem i jak to się mówi “ma gadane”. Zapała wystąpił min. w „Pod Mocnym Aniołem”,”Czasie honoru”, „Ojcu Mateuszu”, czy „Blondynce”. Właśnie okazało się że udział w wielu polskich serialach, filmach, a nawet reklamach bardzo mu się przydał, ponieważ dostał propozycję nie do odrzucenia! W mediach pojawiła się informacja, że muzyk dostał rolę w serialu TVP 2 “Barwy Szczęścia”.

 

 

Pomimo tego, że harmonogram koncertów Sławomira jest bardzo napięty, to twórca “Miłości w Zakopanem” według dziennikarzy “Super Expressu” pojawi się na planie serialu tuż po wakacjach! To nie lada gratka dla wszystkich fanów muzyka, którzy z niecierpliwością czekają na odcinki z muzykiem w roli głównej. Sławomirowi na planie produkcji będzie towarzyszyć jego żona Kajra! Oj będzie się działo.

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *