Tarantino nakręci film o POLAŃSKIM – obok Brada Pitta i Leonardo DiCaprio rolę kontrowersyjnego reżysera dostał popularny POLSKI AKTOR!

Roman Polański to kontrowersyjna postać show biznesu. Reżyser zrobił karierę w branży filmowej, ale słynie również z przestępstw na tle seksualnym i z tego, że jego zonę bestialsko zamordowano. Trudno powiedzieć, czy polski reżyser ma więcej zwolenników, czy przeciwników, ale być może rozstrzygnie to film o życiu Polańskiego, który szykuje sam Quentin Tarantino!

 

Twórca takich hitów jak “Django”, “Bękarty wojny”, “Pulp fiction” chce nakręcić film o Polańskim, ale koniecznie z polskim aktorem! Dzięki temu chce uzyskać efekt autentyczności. To niebywała szansa na światowa karierę, bo ponoć w tym filmie mają zagrać Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Jennifer Lawrence. Dla polskiego aktora to ogromna szansa na pracę wśród najlepszych filmowców.

 

Spekulowano, kto dostanie rolę u Tarantino i chyba już wiadomo! Ponoć od kilku tygodni przebywa za oceanem Borys Szyc, który czeka na zdjęcia w jakimś tajemniczym filmie. Wszystko wskazuje na to, że własnie on jest szczęściarzem, który zagra u oskarowego reżysera!

 

Film na ekranach amerykańskich kin ma się latem w 2019 roku. Chociaż oficjalnie nie potwierdzono jeszcze tej nowiny, to można powiedzieć, że sama agentka Szyca przez przypadek przyznała, ze jest to prawda.

 

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *