Turystka z torebeczką. Nagranie hitem sieci!

Wybierając się w góry, szczególnie zimą, trzeba być przygotowanym na gwałtowne zmiany pogody. Jednak pewna turystka dzięki swojemu nieodpowiedniemu ubiorowi stała się bohaterką zabawnego nagrania.

Turystka z torebeczką wyglądała nieco śmiesznie na górskim szlaku. Jednak byłoby mniej zabawnie, gdyby z powodu nieodpowiedniego przygotowania do wyprawy w góry coś jej się stało.

 

Tymczasem kobiecie w płaszczyku i z torebką w ręce udało się wejść na jedną z gór. Gorzej jednak było z zejściem. Pani w śliskich butach nie mogła utrzymać równowagi w pionie. W związku z tym po górskiej ścieżce zjeżdżała w kucki.

 

https://www.tiktok.com/@profesorkot

 

Kobieta wzbudzała niemałe zdziwienie wśród turystów, którzy z zainteresowaniem patrzyli na taką formę schodzenia z góry.

Osoba, która opublikowała nagranie na TikToku litościwie nie pokazała twarzy turystki. Nie podano też miejsca ani daty, kiedy nagrano tę sytuację.

 

https://www.tiktok.com/@profesorkot

 

Filmik jednak można potraktować jako przestrogę dla osób, które chcą się wybrać w góry. Pani z tego nagrania miała sporo szczęścia. Warunki pogodowe były dobre. Nie padał śnieg ani deszcz, była też dobra widoczność. Gdyby jednak warunki pogodowe uległy nagłemu pogorszeniu, taka wyprawa mogła zakończyć się tragedią.

Włączmy zatem wyobraźnię i pamiętajmy o odpowiednim przygotowaniu do trasy.

 

>>>Pierwsze morsowanie Dody! Czy można już wyjść?!

 

@profesorkot

my life in one video

♬ Funny Song – Funny Song Studio & Sounds Reel

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.