Robert LEWANDOWSKI wystąpił w TELEDYSKU, który zrobił wspólnie z DONATANEM! Zobacz nagranie, które bije REKORDY POPULARNOŚCI w SIECI! (wideo)

Osobę Roberta Lewandowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ kapitana naszej reprezentacji zna niemal każdy Polak. Jednak mało kto znał “Lewego” od tej strony. Otóż piłkarz Bayernu Monachium i raper Donatan wspólnie wyprodukowali klip, który bije rekordy popularności na polskim YouTubie! Piosenka pt. Mansa Musa” w zaledwie dwa dni została wyświetlona ponad 600 tysięcy razy.

 

 

 

To nowe, ale jakże wartościowe doświadczenie dla Lewandowskiego. Piłkarz, który został producentem wykonawczym swoją współpracę z Donatanem rozpoczął w 2017 roku. Jej owocem jest wpadający w ucho hiphopowy kawałek, w który na zaproszenie “Lewego” zaangażowały się takie gwiazdy polskiej sceny rap jak Gural, Sitek i Reto. Ciekawe zrealizowany teledysk został nakręcony w zamku Książ. Trzeba przyznać, że całość robi kapitalne wrażenie.

 

 

 

Piosenka została doceniona przez Internautów, którzy są pod wrażeniem pracy Donatana i Lewandowskiego. Wielu wierzy, że współpraca rapera i piłkarza nie jest jednorazowa, ponieważ razem mogą dokonać naprawdę bardzo dużo. Trzeba przyznać, ze kawałek “Mansa Musa” jest powiewem świeżości na polskiej scenie muzycznej, a osoba Roberta Lewandowskiego działa na odbiorców niczym magnes. Tak wiec mamy receptę na prawdziwy hit!

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *