Miała być zapowiedź POCIĄGU w języku “angielskim”, a wyszła totalna ŻENADA! Filmik z polskiego dworca PKP jest HITEM SIECI! (wideo)

Niecodzienna zapowiedź pociągu rozbawiła do łez podróżnych zgromadzonych  na dworcu PKP w Rybniku. Miało być bardzo profesjonalnie, a wyszła totalna kompromitacja. Pani, która zapowiada pociągi podeszła do tematu bez uprzedniego przygotowania i totalnie pogubiła się czytając informację po angielsku. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że z tego dworca korzystają również pasażerowie z zagranicy. Przejeżdżają tamtędy pociągi jadące do Czech.

 

 

 

Po głosie zapowiadającej można domyślać się, że jest młodą kobietą, którą wyraźnie przerosło to zadanie i mocno się zestresowała. Nagrywający znalazł się natomiast w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie i zapewne wiedział, że Pani ma problemy z poprawnym odczytaniem komunikatu w języku angielskim. Filmik znalazł się na serwisie YouTube zaledwie kilka dni temu, ale już obejrzało go prawie pół miliona osób.

 

 

Komentujący bardzo negatywnie ocenili pracę kobiety, choć niektórzy jej bronią, ponieważ nie każdy z nas jest poliglotą, pomimo tego, że język angielski stał się podstawą zatrudnienia w wielu zakładach pracy. Mimo to młoda kobieta bardzo się starała i pomimo przerażenia w głosie “odczytała” informację do końca.

 

https://www.youtube.com/watch?v=052JyvbO_HA

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *