TOMASZ KAROLAK przeszedł radykalną METAMORFOZĘ! AKTOR sporo SCHUDŁ i chwali się EFEKTAMI! Zmiany widać gołym okiem! (foto)

Zdrowy wygląd i nienaganna sylwetka to w dzisiejszych czasach pożądane przez wielu cechy. Każdy z nas lubi wyglądać atrakcyjnie fizycznie, a często dodatkowe kilogramy tą atrakcyjność zabijają. Z podobnego założenia wyszedł Tomasz Karolak. Aktor widocznie nie chciał być kojarzony z misiowatym wyglądem, więc zaczął o siebie dbać. Przeszedł rygorystyczną dietę, a zbędne kilogramy zgubił podczas ćwiczeń na siłowni.

 

 

Dziś zupełnie nie przypomina “starego” siebie. Karolak opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym widać gołym okiem, że zrzucił sporo zbędnych kilogramów i wygląda rewelacyjnie. Ciężka praca przyniosła wiele korzyści, a efekty mówią same za siebie. Aktor może być z siebie dumny, ponieważ wykonał kawał dobrej roboty, co nie umknęło uwadze jego fanów.

 

 

Karolak przez długi czas borykał się z problemami związanymi z nadwagą. Do decyzji o podjęciu wyzwania i radykalnej metamorfozy skłoniły go coraz częstsze kłopoty ze zdrowiem. Cierpiał min. na zapalenie wyrostka robaczkowego. Dziś trudny etap ma już za sobą, a Internauci są zachwyceni jego nowym obliczem. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i większość podkreśla, że Karolak teraz wygląda naprawdę super i jak na prawdziwego rockmana przystało.

fot.instagram.com

 

źródła:  instagram.com, foto youtubr.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *