Tomasz Biernacki – kim jest właściciel Dino i jaki ma majątek? Poznaj jego żonę i syna

Sieć marketów Dino to jedna z tych, które w naszym kraju rozwijają się najbardziej dynamicznie. Firma posiada bardzo ciekawy model biznesowy i stawia na otwieranie nowych punktów w małych miejscowościach, gdzie dotychczas brakowało supermarketów i dyskontów. Osobą, która za nimi stoi jest Tomasz Biernacki. To założyciel i większościowy właściciel firmy. Co jednak o nim znajomo? Jak się okazuje – niewiele. Tomasz Biernacki jest bowiem jednym z najbardziej tajemniczych biznesmenów w naszym kraju. 

Tomasz Biernacki – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Tomasz Biernacki jest osobą, która unika rozgłosu i kontaktu z mediami. Znalezienie informacji na jego temat jest naprawdę trudnym zadaniem. Wiemy jednak, że urodził się 22 grudnia 1973 w Krotoszynie. Swoje młode lata spędził w miejscowości Czeluścina. Obecnie mieszka w okolicach Krotoszyna. Nie wiemy jak wyglądały jego młode lata oraz jakie posiada wykształcenie. Wiadomo jednak, że udało mu się osiągnąć niebywały sukces. 

Tomasz Biernacki – kariera

Kariera Tomasza Biernackiego zaczęła się od założenia wspólnie z bratem firmy z branży przetwórstwa mięsnego. Jednak to nie ten biznes okazał się w jego życiu najbardziej dochodowy. W 1999 roku otworzył w Gostyniu pierwszy sklep pod marką Supermarket Dino i to właśnie on był początkowym elementem jego dzisiejszej potęgi. W 2003 r. nabył większościowy pakiet udziałów w przedsiębiorstwie Agro-Rydzyna. Jest założycielem spółki Dino.

Jej początek miał miejsce w 2007 roku. W latach 2009-10 był jej prezesem, od 2010 roku zasiada w radzie nadzorczej. Znajduje się na liście najbogatszych Polaków. To jednak nie wszystko. W sieci możemy znaleźć informację, że jest on wspólnikiem w wielu innych spółkach. Wśród nich wymienić możemy firmy takie jak Zielony Rynek, SCEA Domaine de la Curniere, Mleczarnia Naramowice, Elvores Enterprises, BTF Vineyards.

Tomasz Biernacki – rodzina

Poszukując informacji na temat Tomasza Biernackiego możemy sporo dowiedzieć się z lokalnych mediów. Swego czasu regionalne gazety pisały bowiem o nim sporo. Dlatego też wiemy, że pochodził z skromnej rodziny. Jego rodzice to Alojzy i Regina Biernaccy. Para zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Zarówno Tomasz, jak i jego brat od najmłodszych lat pomagali w jego prowadzeniu. Rodzeństwo otworzyło również wspólny biznes a mianowicie Zakład Przemysłu Mięsnego „Biernacki” w miejscowości Czeluścin. Dziś siedziba  tej firmy mieści się w Golinie k. Jarocina.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Biernacki (@tomas_zbiernacki)

Tomasz Biernacki – żona i dzieci – czy wiemy coś na ich temat?

Wiele osób zastanawia się jak wygląda życie osobiste Tomasza Biernackiego. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wiadomości – w sieci nie znajdziemy żadnej informacji na ten temat. Tomasz Biernacki jest osobą, która wyjątkowo mocno dba o swoją prywatność. Praktycznie nie pokazuje się publicznie. Nie pojawił się nawet na wydarzeniu związanym z wkroczeniem spółki Dino na giełdzie. W internecie nie znajdziemy prawie żadnych informacji na jego temat, nie są dostępne także jego fotografie. Dlatego też nie wiemy czy posiada żonę lub czy jest z kimś związany. Nie sposób ustalić również czy posiada potomstwo.

Tomasz Biernacki – social media

Jak wspominaliśmy Tomasz Biernacki jest jednym z tzw. “bogaczy widmo” czyli biznesmenów, którym udało się osiągnąć spektakularny sukces przy jednoczesnym ukrywaniu swojego wizerunku. W sieci nie znajdziemy nie tylko kont Tomasza Biernackiego na znanych portalach społecznościowych ale również żadnego zdjęcia mężczyzny. Stawia on na całkowite odcięcie się od mediów, nie występuje publicznie i nie ujawnia swojego wizerunku. Jest to dość ciekawe podejście w dzisiejszych czasach, niemniej pozostaje nam uszanować wolę przedsiębiorcy. 

Tomasz Biernacki – ciekawostki z życia

Tomasz Biernacki jest bardzo tajemniczą osobą, co sprawia, że na jego temat pojawiają się liczne plotki. Jedną z nich jest ta dotycząca rozbicia przez niego luksusowego samochodu marki Ferrari. Zdjęcie rozbitego auta można znaleźć w sieci, choć nie ma żadnego dowodu, że to Tomasz Biernacki był jego kierowcą. Wypadek ten miał miejsce w 2008 roku w Krotoszynie. Jest to zgodne z kolejną pogłoską na jego temat. W sieci możemy znaleźć informację, że Tomasz Biernacki mieszka w pałacyku koło Krotoszyna a na jego posesji znajduje się helikopter. Jednocześnie jednak mieszkańcy Krotoszyna określają go jako osobę spokojną, unikającą rozgłosu.