Ilan Tobianah (Zeus z Tik-Toka) – kto to jest i ile ma lat? Czym się zajmuje i jaki jest jego majątek?

W dziejszych czasach aby zdobyć popularność trzeba wyróżnić się z tłumu. Okazuje się jednak, że wcale nie musimy wyróżniać się wyjątkowym talentem czy kreatywnością. Czasem wystarczy duży majątek oraz wyjątkowa uroda. Co więcej, dotyczy to nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Doskonałym przykładem jest Zeus z Tik-Toka czyli Ilan Tobianah. Ten wyjątkowo urodziwy dojrzały mężczyzna zawojował internet. Kim jednak jest? Co o nim wiemy? Przekonajmy się.

Ilan Tobianah – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

O popularnym Zeusie z Tik-Toka wiadomo stosunkowo niewiele. Szczątkowe informacje na temat jego życiorysu znajdziemy jedynie na zagranicznych portalach internetowych. To właśnie z nich wiemy, że mężczyzna urodził się 22 listopada 1971 r. w Paryżu. Obecnie ma 52 lata i choć sporo podróżuje po świecie nadal na co dzień mieszka w stolicy Francji. Nie wiadomo zbyt wiele o jego młodych latach, jednak późniejsza kariera zawodowa wskazuje, że musiał odbyć studia prawnicze.

Ilan Tobianah – kariera

Zeus z Tik-Toka nie zawsze zarabiał na swojej urodzie i rozpoznawalności. Z tego co udało nam się ustalić od 1999 roku związany jest z firmą REAL ESTATE LAWYERS Moet and Associates. Jest licencjonowanym prawnikiem zajmującym się sprawami nieruchomości we Francji oraz Stanach. W 2020 roku postanowił jednak działać w mediach społecznościowych i szybko zdobył ogromną popularność, która dała mu inne możliwości zarobku. Obecnie ma na swoim koncie występy w kilku filmach i programach telewizyjnych, pracuje również jako model dla znanych, luksusowych marek, ponieważ jego szlachetna, “boska” uroda, doskonale do nich pasuje.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Zeus (@zeus.officiel_)

Ilan Tobianah – rodzina

Nie da się ukryć, że Ilan Tobianah jest dość tajemniczą postacią, o której nie wiadomo zbyt wiele. Jedną z kwestii, które pozostają owiane tajemnicą jest jego rodzina. Nigdy nie wypowiadał się na temat swoich bliskich nie wiemy więc kim byli jego rodzice. Nie wiadomo także, czy to po nich odziedziczył swój majątek, czy też do wszystkiego doszedł sam. W sieci brakuje również jakichkolwiek informacji na temat tego, czy mężczyzna posiada rodzeństwo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Zeus (@zeus.officiel_)

Ilan Tobianah – stan cywilny

Zeus z Tik-Toka jest mężczyzną, który bardzo często widywany jest z młodymi, pięknymi kobietami. Wiele z nich to modelki luksusowych marek odzieżowych. Nagrywa z nimi filmy oraz bierze udział w sesjach zdjęciowych. W zagranicznych mediach możemy jednak znaleźć informację, że żadna z nich nie jest wybranką jego serca, ponieważ Ilan Tobianah ma żonę. Niestety, nigdzie w sieci nie znajdziemy o niej ani słowa. Kobieta nigdy nie występowała publicznie, sam Zeus również o niej nie mówi. Co ciekawe, nie mamy pewności, czy małżonka biznesmena i celebryty wciąż żyje, ponieważ na swoim prywatnym profilu na Facebooku zaznaczył, że jest wdowcem.

Ilan Tobianah – dzieci

W przypadku dzieci sprawa wygląda bardzo podobnie. Ilan choć jest człowiekiem pokazującym siebie i swój majątek w social mediach jest jednocześnie osobą, która nie chce epatować całym swoim życiem osobistym. Dzieci są jedną z tych sfer, o których nie mówi. W sieci znajdziemy doniesienia na temat tego, że jest ojcem, jednak są to jedyne informacje, jakie udało nam się zdobyć. Nie wiadomo ile ma dzieci ani w jakim są obecnie wieku. Pozostaje nam więc uszanować jego pragnienie do zachowania prywatności swoich pociech.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Zeus (@zeus.officiel_)

Ilan Tobianah – Facebook i Instagram

Popularność Zeusa z Tik-Toka rozpoczęła się od social mediów. Wykorzystuje on internet by promować swój wizerunek oraz kolejne akcje marketingowe, w które się angażuje. W przypadku Facebooka mamy do czynienia jedynie z prywatnym kontem mężczyzny, na którym wrzuca niektóre z postów z publicznymi ustawieniami prywatności. Liczba obserwujących jest jednak niewidoczna. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku Instagrama. Na tym portalu społecznościowym Ilan Tobianah zgromadził ogromną ilość obserwujących – obecnie jest to 972 tysiące użytkowników. Jeszcze więcej osób obserwuje jego filmiki na Tik-Toku. Jego społeczność dawno przekroczyła już milion.

Ilan Tobianah – ciekawostki z życia

Nie da się ukryć, że kwestią, która najbardziej ciekawi obserwujących Zeusa z Tik-toka jest wielkość jego majątku. Obecnie szacuje się ją na około 50 milionów dolarów. Zagraniczne media donoszą także, że mężczyzna może zarabiać nawet 400 tys. dolarów miesięcznie. Jest on właścicielem licznych luksusowych nieruchomości oraz samochodów takich jak Lamborghini Aventador, pomarańczowego Lamborghini Aventador, Lamborghini Urus, Ferrari, Delage D12, DAVINCI i motocykl Ducati.