1 października 2023

NOWA GWIAZDA w obsadzie “Barw szczęścia”! Postać, którą zagra będzie wyjątkowo mroczna i zła!

Fani serialu co jakiś czas dowiadują się o kolejnych odejściach aktorów z obsady. Producenci, aby pocieszyć swoja publiczność zatrudniają do “Barw szczęścia” nowych aktorów, którzy poniekąd zajmą miejsca po tych, którzy zrezygnowali z tasiemca. Ostatnia informacja jest szokująca, do obsady dołączy wyjątkowo kontrowersyjna gwiazda!

 

Michał Witkowski początkowo zasłynął jako pisarz, ale wkrótce zachłysnął się polskim show-biznesem i postanowił w nim zostać na dłużej. Stał się kontrowersyjnym blogerem modowym, przypominającym w stylizacjach Tomasza Jacykowa. Witkowski malował się, ostrzykiwał twarz botoksem i wygłaszał szokujące mowy. Okazuje się, ze brylowanie na salonach Witkowski traktował jako sposób zebrania informacji do swojej powieści o show-biznesie.

 

W “Barwach szczęścia” ma wcielić się w postać bardzo negatywną, która będzie przyczyną wielu nieszczęść i konfliktów. Podoba się to Witkowskiemu bo uważa, że złe postacie wywołują wiele emocji. Będzie grał pisarza, który będzie rywalizował z Klarą w konkursie literackim. Witkowski będzie postacią kontrowersyjną i niepowtarzalną, ale zdradził, że nie będzie sobą w serialu chociaż postać wyraźnie jest napisana pod niego.

 

Witkowski kojarzy się nam negatywnie ze względu na mnogość skandali z nim związanych. Czy spodoba się widzom serialu? Szczerze w to wątpimy…

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz