Najlepszy polski aktor 2017 zdeptał Vegę i Fabiańskiego! Nikt TAK OSTRO nie skomentował reżysera “Botoksu”!

Dawid Ogrodnik wygrał główną nagrodę w kategorii najlepszy aktor na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Wyróżniono go za rolę w “Cichej nocy”, którą można zobaczyć w kinach. Jednak już wcześniej odnosił sukcesy i wróżono, że zrobi wielką karierę. Jest teraz na topie, więc media zabiegają o rozmowę z nim. Chociaż unika pustego show biznesu, udzielił wywiadu w którym padło wiele gorzkich słów pod adresem “ikony” polskiej reżyserii – Patryka Vegi.

 

 

Oczywiście zapytano Ogrodnika,  w jaki sposób wybiera scenariusze, selekcjonuje – właśnie w tej odpowiedzi pojawił się wątek Vegi:

 

“Nawet ostatnio ktoś do mnie napisał, że jest casting do nowego filmu Patryka Vegi. Bez szczegółów. Odpisałem, że chcę przeczytać scenariusz. Pomimo że nie podobają mi się filmy Vegi, są dla mnie na żenującym poziomie mentalnym – napisałem do niego, bo byłem ciekawy. Chciałem przeczytać ten tekst. Zawsze staram się czytać scenariusze, rozmawiać z ludźmi, jeśli mają coś ciekawego do powiedzenia. Wspólnie analizujemy, bo może zdarzyć się tak, że w swojej ocenie się mylę. Nie wszystko przecież wiem”.

 

 

Próbował też bardziej ogólnie ocenić “kolegów” z branży:

 

“Nie rozumiem niekiedy swoich kolegów, gdy ktoś nakręci jeden duży film i nagle staje się najmądrzejszy w tej branży. Ten brak pokory w nich mnie dość mocno frustruje tak bardzo, że nie mam ochoty z nimi rozmawiać, spotykać się. Uważam po prostu, że niektórym ostro odpier*oliło po jakichś tam botoksach, sroksach i innych rzeczach”.

 

Chociaż  w tej wypowiedził zostawił miejsce na domysły, to w końcu rzeczowo, po nazwisku skomentował Fabiańskiego:

 

“Jak można powiedzieć, że Leonardo DiCaprio nie jest aktorem dramatycznym. I mówi to aktor, który zasłynął tym, że zagrał jakiegoś “Cukra” w czymś, czego tytułu już nie pamiętam. To jest słabe. Zwłaszcza w zderzeniu z takimi aktorami, z jakimi miało się możliwość zagrać – na przykład Mają Ostaszewską. Powinni z tego czerpać, a nie pokazywać: my też jesteśmy ważni. To jest forma egoizmu”.

 

 

Chciałoby się napisać, że Dawid potrafi nazywać rzeczy po imieniu. Co więcej ma prawo do swojej opinii, ale już jesteśmy ciekawi odpowiedzi Vegi i Fabiańskiego. Oni takich rzeczy nie zostawią bez odpowiedzi.

 

 

Jedno jest pewne, Dawida u Vegi nie zobaczymy. Patryka należy wyłącznie chwalić i się z nim przyjaźnić.

To nawet lepiej, jeszcze by Ogrodnik przestał grać w tak świetnych filmach jak “Cicha noc”.

 

Tak poza tematem, polecamy ten film!

źródło: plotka.pl, instagram.com, youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *