Perfekcyjny cyc? Nic z tych rzeczy, na Gosię ROZENEK spłynęła fala krytyki…Internauci nie zostawili na niej suchej nitki! (zdjęcie)

Małgorzata Rozenek dała się poznać Polsce, jako Perfekcyjna Pani Domu – czyli kobieta w białych rękawiczkach, która uczyła nieogarnięte kobiety sprzątać. Później postanowiła nawracać zbuntowane dziewczęta na drogę klasy i stylu w “Project Lady”. A teraz? Teraz po prostu jest, jak to celebrytka.

 

Ostatnio w świecie show biznesu  było modne pójście na imprezę halloweenową. Ale przed nią koniecznie trzeba było zrobić sobie zdjęcie w przebraniu i wrzucić na “fejsa” lub “insta”. Tak też zrobiła Gosia Rozenek ze swoim mężem Majdanem, ale niestety zamiast “ochów” i “achów” dostało się jej za “ściśnięte cyce”. Internauci nie przebierali w słowach:

“Wszystko spoko… ale “cycki” pod brodą ? Gdzie to niby w dobrym stylu jest ?”

“Te cyce psują wszystko”.

“Piersi nie mogą być bardziej ściśnięte”.

“Z calym szacunkiem, przesada z biustem”.

Nie rozumiem po co tak ściskac te piersi.. Żeby tak nienaturalnie wyglądały jak cała Pani?

“Fajnie, tylko Malgonia troche przesadzila z biustem 🙂 zgniotlas je :)”.

“Uczyła Pani w project lady dziewczyny jak być damą kobietą z klasą, nie wulgarną , a czy dama pokazuje biust w takich odsłonach ? rozumiem ma Pani sztuczne piersi i pewnie ładne i chce je pokazac wszystkim, ale nie wygląda to dobrze. Pozdrawiam”.

 

 

A miało być zabawnie i fajnie, a wyszło jak zawsze. Małgonia tak bardzo chciała być kuszącą dzikuską, a ludzie jej po prostu nie zrozumieli. No cóż, będzie mieć nauczkę, żeby wybierać lepiej…przebrania.

Swoją drogą nie jest za stara na Halloween? Zapomnieliśmy, że Perfekcyjna nie jest na nic za stara. Zobacz ten biust, a może Tobie się podoba?

źródło: Instagram

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *