Święta NA BOGATO u LEWANDOWSKICH! Kadry jak z FILMU! ZOBACZCIE ZDJĘCIA NAJBOGATSZYCH SPORTOWCÓW!

Idealna choinka, eleganckie stroje, stylowe wnętrza, masa prezentów i ten luz, że nie trzeba liczyć, ile możemy wydać na święta – taki przywilej mają tylko najbogatsi. Do takich ludzi należą Lewandowscy, których stać na otaczanie się wyłącznie pięknymi wnętrzami i rzeczami. Oczywiście nie omieszkają pochwalić się tym w Internecie i dobrze, przynajmniej choć trochę można wejść do ich “idealnego świata”.

 

Dla Anny i Roberta te święta są wyjątkowe szczególnie z tego powodu, że to pierwsza ich Gwiazdka z Klarą. Oczywiście spędzają je w zaciszu domowym z całą rodziną w ich domu na Mazurach. Oczywiście chodzi o ich willę z prywatnym jeziorem i lotniskiem na słynny śmigłowiec, którym Anna lata po “bułki”.

 

Anna już przed świętami chwaliła się na InstaStory, jak szykuje Wigilię, oraz jak świetnie piecze, o czym świadczyło to, że Robert zjadł całą “blachę ciasta z batatów” jeszcze przed gośćmi.

 

Piękna choinka, eleganckie stylizacje, zastawa i bezstresowe świętowanie – to Boże Narodzenie Lewandowskich. Nie martwią się pieniędzmi, więc mogą świętować w najlepszym stylu.

Zobaczcie “święta by Lewandowscy”:

 

 

źródło: instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *