2 października 2023

SŁAWOMIR zanim został sławny kilka lat temu wystąpił w REKLAMIE TELEWIZYJNEJ! ZOBACZCIE jak sobie PORADZIŁ i czego dotyczył SPOT! (wideo)

Mało kto zdaje sobie sprawę, że cieszący się ogromną popularnością gwiazdor rock polo Sławomir swoje pierwsze kroki stawiał w branży reklamowej! Artysta, jest z wykształcenia aktorem. Ukończył prestiżową szkołę aktorską PWST w Krakowie. Nim pokochał to czym zajmuje się obecnie, czyli śpiewaniem, grywał w wielu polskich filmach i serialach. Wystąpił min. w “Pod Mocnym Aniołem”,”Czasie honoru”, “Ojcu Mateuszu”, czy “Blondynce”.

 

 

 

Ma za sobą również udział w 6 edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a w ubiegłym roku po raz kolejny pojawił się na antenie Polsatu, jednak już w innym show. Tym razem był to niezwykle popularny program “Twoja Twarz brzmi znajomo”. Sławomira Zapałę można również zobaczyć na teatralnych deskach. Od czasu do czasu pojawiał się gościnnie na scenie warszawskiego teatru Capitol.

 

 

Artysta ma za sobą również udział w reklamie Ministerstw Finansów. Sławomir wystąpił w niej w 2011 roku, gdzie zagrał klienta Urzędu Skarbowego. Spot zachęcał Polaków do rozliczania się ze skarbówką przez Internet.

 

 

źródła: rmfmaxxx.pl,youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz