ONA się nigdy nie zmieni… NATALIA SIWIEC wykorzystuje dziecko do seksownych ujęć?! Gorące kadry z wakacji celebrytki. Zobacz te zdjęcia!

Natalia Siwiec buduje swoją “karierę” na seksownym wyglądzie i raczej nikogo to nie dziwi. Udowodniła już, że nie ma talentu do śpiewania i tańczenia. Chociaż w aktorstwie nie było tragicznie, to chyba też poszło coś nie tak.

Teraz ma okazję zahaczyć o inną popularną dziedzinę w show biznesie – promowanie się jako seksi matka. Jeszcze nie założyła portalu parentingowego jak jej koleżanki z branży, ale jej InstaStory wypełnione już jest ujęciami i filmikami z córeczką, oczywiście nie dziwi nas to, bo to wyjątkowy czas dla kobiety. Teraz tło jest egzotyczne, bo Natalia z rodziną przebywa na wakacjach. Dziwi nas, że też do tak seksownych ujęć angażować również dziecko.

 

Natalia dba o prywatność Mii nie publikując jej buzi, za to mamy mnóstwo ujęć jej nóżek, dziewczynki z tyłu, rączek i bardziej spostrzegawczy zobaczą jednak twarz dziewczynki, bo nie zawsze to “ukrywanie” rodzicom Mii wychodzi. Ostatnio na InstaStory można było zobaczyć dziwne ujęcie z napisem “Pokolenia”. Na plaży widzimy wypięty tyłek Natalii i obok leżący niemowlak w pampersie… Kolejne to ujęcie w seksownym bikini i dziewczynka na rękach u mamy, czy uwiecznienie karmienia, gdzie głównie oglądamy piersi celebrytki.

 

My doskonale rozumiemy, że Natalia jest tak piękną kobietą, że co by nie robiła to będzie seksowna. Jest na wakacjach więc zdjęcia w bikini też nas nie zaskakuje. Może po prostu niech zrobi zdjęcia sama?

 

Powiedzcie nam, czy my się czepiamy, czy Wy też widzicie w tych zdjęciach coś niesmacznego?

źródło: instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *