Już jest! ZWIASTUN filmu Pasikowskiego “Pitbull. Ostatni pies”! Zobacz trailer najbardziej oczekiwanego filmu roku!

Nadszedł upragniony dzień fanów Dody! Pojawił się oficjalny zwiastun filmu “Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Pasikowskiego. Oczywiście czekali również na niego wielbiciele Pasikowskiego i reszty obsady, ale nie ma co ukrywać, że wystąpienie w nim Dody przyciągnie do kina zapewne rekordowe ilości widzów!

 

Co możemy zobaczyć w zwiastunie? Pokrótce streszczenie tego, co będzie w filmie. Wyraźnie czuć klimat pierwszej części “Pitbulla” i to jest jej kontynuacja – nie “Nowych porządków”, ani “Niebezpiecznych kobiet”. Jak to w kryminalnym świecie nie brakuje seksu, wulgaryzmów, morderstw. A Doda?

Doda gra tu mocną osobowość, dla wielu będzie po prostu sobą. Faktycznie to ona gra pierwszoplanową rolę i w gronie tak wielkich aktorów jak Dorociński, Pazura, Dziędziel i w zwiastunie nie odstaje.

 

Trailer nie jest idealny, w ogóle nie rozumiemy co jest mówione w ostatniej jego scenie, ale i tak pójdziemy do kina, właśnie dlatego, żeby przekonać się, czy ten film się broni, mimo skandali, które towarzyszyły mu od początku.

 

Zobacz:

źródło: YouTube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *