Superniania komentuje zatrzymanie gwiazdy zespołu Bajm. Powiedziała, co myśli!

Dziś w mediach pojawiła się informacja o zatrzymaniu 61-letniej kobiety. Niektóre informacje mówią o Beacie K., inne o Beacie P. (od nazwiska męża). Wszyscy jednak piszą, że chodzi o wokalistkę zespołu Bajm.

1 września prowadziła swoje BMW w kierunku Mokotowa i ponoć była to jazda zygzakiem. Jeden z kierowców powiadomił policję i zablokował kobiecie możliwość jazdy.

Na miejsce przyjechał radiowóz, a funkcjonariusze zbadali kierującą na obecność alkoholu. Badanie alkomatem dało wysoki wynik, bo Beata K. miała aż dwa promile alkoholu w organizmie. 

Kierująca została zatrzymana i postawiono jej zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu za co grozi do dwóch lat więzienia. Gwiazda Bajmu przyznała się do winy i została zwolniona do domu. 

 

www.facebook.com/DorotaZawadzkaPsycholog

 

W sieci opublikowano wiele komentarzy w tej sprawie. I głos zabrała także Superniania – Dorota Zawadzka, która od lat jest wierną fanką Bajmu. 

 

Jestem fanką od pierwszej piosenki…
Dziś jestem rozczarowana i zła i zawiedziona…

– przyznała. 

 

www.facebook.com/DorotaZawadzkaPsycholog

 

Pod tym wpisem część internautów mocno skrytykowała Beatę, uznając jazdę po pijanemu za niedopuszczalną. Inni starali się ją usprawiedliwić i szukać uzasadnienia za doprowadzenie się do takiego stanu. 

 

>>>Edyta Herbuś “tuli” smutek. Przekazała bardzo przykre informacje.

 

https://www.facebook.com/DorotaZawadzkaPsycholog/posts/389208485900903

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.