Dziewczyna Królikowskiego zareagowała na jego zatrzymanie. “Je*ać…”!

W czasie gdy Joanna Opozda była w ciąży, Antek Królikowski nawiązał romans z prawniczką Izabelą. Teraz kobieta w wymowny sposób skomentowała zatrzymanie aktora przez policję.

W sobotę po południu (18.02.2023) Antek Królikowski wybierał się do Joanny Opozdy, by zobaczyć się z synem. Gdy ruszył w drogę, został zatrzymany do kontroli. Okazało się, że był trzeźwy, jednak “pod wpływem” bo wykryto substancję THC (znajduje się ona w konopiach).

 

Aktor tłumaczył, że obecność THC spowodowana była zażywaniem przez niego leczniczej marihuany:

 

Zostałem zatrzymany do kontroli, alko-test wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru.

 

Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi.

 

Sprawa jednak budzi wielkie emocje i nie mniejsze wątpliwości.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

Po pierwsze nie wiadomo, czy to funkcjonariusze zwrócili uwagę na kierującego Audi aktora, czy też ktoś zgłosił go na policję. A jeśli tak, to kto?

 

Jarek Jakimowicz sądzi, że zrobiła to Joanna Opozda. Dziennikarz zamieścił post, w którym oskarża ją o założenie “wnyków”. Internauci jednak uznali, że jeśli Antek był “pod wpływem” to nie powinno mu się powierzać dziecka i że Opozda postąpiła odpowiedzialnie.

 

Głos w sprawie zabrała też Izabela. Prawniczka zamieściła wymowny komentarz i na swoim instastory napisała:

 

Smacznej kawusi.

Je*ać kapusi.

 

Jak widać kobieta nie ma wątpliwości, że ktoś zgłosił Królikowskiego na policję.

 

Warto jednak zauważyć, że sprawa jest w toku. Z pewnością szczegółowe badania wykażą, czy zawartość THC w organizmie aktora była “lecznicza”, czy też przekraczała lekarskie normy.

 

>>>Gwiazda serialu “BrzydUla” rozstała się z mężem? Zaskakujący wpis aktorki!

 

na podst. se.pl