Stewardessa radzi CO zabrać w podróż samolotem. Jedna rzecz zaskakuje!

Stewardesa Paulina Walica z uwagi na swoją pracę jest w ciągłej podróży. Podzieliła się zatem swoim doświadczeniem dotyczącym pakowania. 

Jak mówi stewardessa, przed pakowaniem należy zrobić listę rzeczy, które chcemy zabrać. Zarówno ubrania jak i kosmetyki, dokumenty, mapy czy przewodniki. Zanim jednak zrobimy listę, powinniśmy sprawdzić prognozę pogody w danym miejscu.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Jak pakować ubrania?

 

Po pierwsze powinniśmy zabrać ubrania, które w razie ochłodzenia będziemy mogli założyć jedno na drugie. W miarę możliwości zabierzmy rzeczy, które się nie gniotą.

Warto też zastosować technikę rolowania. Z jednej strony uchroni ona nasze ubrania przed pognieceniem, z drugiej sprawi, że do walizki więcej się zmieści. Rolowanie polega na położeniu na płasko kilku sztuk ubrań i zrolowanie ich.  

 

Trzy rzeczy, które zabiera stewardessa

 

Paulina Walica wymieniła też trzy rzeczy bez których nie wybiera się w podróż. Stewardessa na drogę zawsze pakuje jakąś książkę. Bierze też ze sobą ulubione przekąski, by nie być uzależnioną od zakupu po drodze. Najbardziej jednak zaskakuje trzeci przedmiot, którego bynajmniej nie kojarzymy z wakacjami. A jest to parasol!

 

…parasol – nie lubię zmieniać swoich planów podróży ze względu na warunki pogodowe, więc zawsze jestem przygotowana na wypadek deszczu.

– powiedziała.

 

Zobacz też:

Co się dzieje, gdy ktoś umrze na pokładzie samolotu? Stewardessa ujawnia szokującą procedurę!

 

źródło: onet

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.