Niemcy “chcą nam zabrać” polską Barbie – “docenianą i zachwalaną w każdym zakątku świata”! Informuje o tym sama Anella… Przekona hejterów!? Zobacz wideo!

Nasza polska Barbie nie może zrozumieć, dlaczego jest tak hejtowana w Polsce. Przecież uważa się za ideał i wygląda jak lalka!

Hm… właśnie wielu jej zarzuca, że lalki “Barbie” są piękne, a nie karykaturalnie sztuczne. Wygląd swoją drogą, ale Anella nie widzi tego, że jej występy w telewizji obnażyły jej nietuzinkowe podejście do medycyny estetycznej i brak dystansu. Nie wspominając już ataku na lekarza w TVP 2.

Anella czeka na miłość Polaków i aby ich nieco na to ukierunkować opublikowała niemieckie wideo, które to zachwyca się naszą lalą!

 

Wykształcona Anella pomaga swoim obserwatorom i tłumaczy fragmenty wideo i od razu je komentuje:

 

“Niemcy „atakują” – chcą „zabrać” POLSKĄ BARBIE? 💕😅💕 Świat oszalał na mym punkcie ! Doceniana i zachwalana w każdym zakątku świata ! 💗 A Ja – Ja mimo rodzimego „hejtu” pozostaje JESZCZE CIERPLIWIE wierna naszej Polsce ! 🙂 Kobietki – Piersi do przodu i przestańmy myśleć schematami oraz oceniać ludzi po okładce ! Zawsze można znaleźć złoty środek”!

 

Anella nie rozumie jednego, że hejt nie jest wynikiem wyłącznie jej wyglądu, ale stosunku do ludzi. Kilka dni po niej gościem w śniadaniówce był mężczyzna, którego ciało jest wytatuowane łącznie z twarzą, ale sposób jaki się wypowiadał i nie wywyższanie się sprawiło, że wielu ludzi spojrzało na niego jak na człowieka, a nie dziwaka.

Polska Barbie niestety swoimi wypowiedziami zniechęciła publiczność do swojej osoby. Jej zdjęcia na instagramie i ich opisy również podbijają stereotyp jako “głupiej, pustej lali”.

 

Zobacz zagraniczne wideo o naszej “chlubie narodowej”:

https://www.instagram.com/p/BdUmsNdHF_w/?taken-by=anella_an_

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *