SŁAWOMIR bez WĄSÓW i i z… GRZYWKĄ? Kiedyś twórca hitu “Miłość w Zakopanem” wyglądał jak… Jacek Braciak?! Zobacz zdjęcia!

Sławomir już od jakiegoś czasu próbował propagować “nowy styl” muzyczny rocko-polo, czyli połączenie disco polo z rockiem. Chociaż miał na koncie hity, które pokochały tłumy to jeszcze brakowało mu utworu, którą pokochaliby wszyscy, nawet telewizje publiczne.

Stało się – powstała piosenka “Miłość w Zakopanem”, która nie tylko była nr 1 na polskim YouTubie 2017 roku, ale też nr1 Sylwestra w TVP 2! Sławomir jest w tym momencie na szczycie swojej kariery.

 

Za co ludzie pokochali Sławomira oprócz wpadających w ucho, rytmicznych utworów?

Za jego osobowość i pasujący do niej wygląd. Piosenkarz ma niesamowite poczucie humory – jego tekst z “Pytania na śniadanie” o golfie 3 staje się kultowym i widać, że sodówka mu jeszcze do głowy nie uderzyła.

 

Cechami rozpoznawczymi Sławomira są wąsy i “wyraziste” czoło, ale okazuje się, że wcześniej wyglądał inaczej. Wystarczy, ze nie miał wąsów i zaczesywał grzywkę, a już mamy przed sobą zupełnie innego mężczyznę. Gdzieś w czeluściach internetu i portali społecznościowych można spotkać takie zdjęcia:

 

Sławomir

Sławomir na pierwszy rzut oka nasunął nam na myśl Jacka Braciaka. Podobny do aktora?

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *