JAK ON SIĘ ZMIENIŁ?! JACEK ŁĄGWA JUŻ TAK NIE WYGLĄDA – zobacz zdjęcia! ICH TROJE podbijało kiedyś listy przebojów, od tego czasu minęło sporo lat…

“Ich troje” było fenomenalnym zespołem, chociaż nie wyróżniali się wielkimi głosami, potrafili pociągnąć za sobą tłumy. Głównie za sprawą charyzmatycznego Michała Wiśniewskiego, ale jak nazwa zespołu wskazuje, był ich trójka. Chociaż wokalistki zmieniały się bardzo często, to obok Michała zawsze stał Jacek Łągwa. Malutki, cichutki, całkiem dobrze śpiewający współzałożyciel zespołu.

 

Od ich “szczytu kariery” minęło już kilkadziesiąt lat i chociaż wydaje się, że po Wiśniewskim tego nie widać, to po Jacku bardzo. Zespół było gościem “Pytania na śniadanie”, gdzie wspólnie z nową młodziutką wokalistką ogłosili reaktywację “Ich troje”. Jacek posiwiał, zapuścił bródkę, może nieco przytył. Wiadomo, że oboje panowie próbowali solowych karier, co jak wiadomo średnio im wyszło.

 

Za sukces zarówno Michał jak i Jacek zapłacili wysokie ceny w życiu prywatnym i ich kolejne małżeństwa się rozpadały. Polska publiczność niegdyś oszalała na ich punkcie, ale teraz kojarzą się raczej z kiczem, głównie za sprawą Wiśniewskiego, którego problemy były szeroko komentowane w mediach. O Jacku jak zawsze było cicho, nigdy nie wyszedł z cienia Michała.

 

Zobaczcie jak teraz wygląda Jacek, naprawdę trudno go poznać!

źródło: pytanie na śniadanie, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *