Kilka LAT TEMU ikona KICZU dziś jedna z najlepiej ubranych CELEBRYTEK. ZOBACZ jak kiedyś wyglądał styl AGNIESZKI SZULIM! (foto)

Agnieszka Szulim jest zaliczana obecnie do jednej z najlepiej ubranych celebrytek w Polsce. Gwiazda prócz tego, że cechuje się nienagannym stylem, a smaku i szyku może pozazdrościć jej wiele osób, znana jest również ze swojego kontrowersyjnego zachowania. Wielu do dziś pamięta jej głośny konflikt z Dodą. Jej bójka z piosenkarką w jednej z publicznych  toalet przejdzie do historii. Prócz tego wielu ma jej za złe, że nie mówi na głos tego o czym myśli.

 

Jeszcze kilka lat temu garderoba gwiazdy wyglądała nieco inaczej niż dziś, a Szulim stawiała na wiele dodatków i styl, który może nam się kojarzyć z modą z bazarku. Kiedyś lubiła również mocną opaleniznę i bardzo jasne włosy. Nie potrafiła też odpowiednio dobrać kolorów, zdarzało jej się, że łączyła dwa zupełnie nie pasujące do siebie odcienie co dawało dość dziwaczny efekt. O swoich dawnych kreacjach wolałaby na pewno zapomnieć.

 

Dziś to już przeszłość, ale wielu wypomina jej, że nie zawsze była taka idealna jak teraz. Na całe szczęście etap, kiedy zaliczała wiele gaf ma już za sobą. Pozostały jedynie zdjęcia, które wspominają stare czasy. Dzięki nim możemy zobaczyć jak ewaluował styl Agnieszki Szulim. Trzeba przyznać, że zerwanie z nim było świetną decyzją.

 

kp

źródła: kozaczek.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *