Skolim (Konrad Skolimowski) – czy ma żonę i dzieci? Kim są rodzice znanego piosenkarza disco-polo?

W naszym kraju nie brakuje osób, które starają się zdobyć popularność na wielu różnych polach i udaje im się to bez większych trudności. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Skolim. To nie tylko popularny muzyk nagrywający w stylu disko, ale również aktor. Co więcej spróbował swoich sił we freak fightach i również odniósł sukces. Nic więc dziwnego, że jest osobą, która budzi zainteresowanie i sympatię. Wielu użytkowników sieci poszukuje informacji na temat jego kariery oraz życia prywatnego. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i zebrać najważniejsze fakty w jednym miejscu. Oto co udało nam się ustalić na temat Skolima.

Skolim – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Skolim to pseudonim artystyczny Konrada Skolimowskiego, polskiego piosenkarza disco polo, aktora telewizyjnego i freak fightera. Urodził się 9 października 1996 roku w Łukowie. Niewiele wiadomo na temat jego młodych lat czy edukacji. W sieci brakuje bowiem informacji na ten temat. Udało nam się jednak ustalić, że obecnie mężczyzna wraz z najbliższymi sobie osobami mieszka w jednej z malowniczych wsi na mazowszu. Wiele osób interesuje także wzrost Skolima. W sieci znaleźć możemy informację, że ma niespełna 180cm wzrostu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Konrad Skolimowski (@skolim__)

Skolim – kariera Kamila Skolimowskiego

Konrad Skolimowski, znany pod pseudonimem Skolim, to wszechstronny artysta, który łączy w sobie pasję do muzyki, aktorstwa i sportu. Jego kariera rozpoczęła się od występów w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak Klan, Na Wspólnej, Barwy Szczęścia czy Dziewczyny ze Lwowa. W 2018 roku zadebiutował jako wokalista disco polo, a jego piosenka “Wyglądasz idealnie” stała się hitem, zdobywając ponad 150 milionów wyświetleń na YouTube i certyfikat diamentowej płyty. Skolim nie ogranicza się jednak do jednego gatunku muzycznego i próbuje swoich sił w różnych stylach, takich jak pop, rap czy dance. W 2022 roku zgłosił się do preselekcji Eurowizji z utworem “Kiss Me Baby”, ale nie zakwalifikował się do finału.

Skolim nie boi się też nowych wyzwań i w tym samym roku zaczął występować w tzw. freak fightach, czyli walkach mieszanych sztuk walki z udziałem celebrytów. Jego pierwszym przeciwnikiem był lewicowy aktywista Jan Kapela, którego Skolim pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Drugą walkę stoczył ze swoim byłym przyjacielem Emilianem Bayerem, znanym jako Księciunio, z którym miał konflikt o buty. Skolim również wygrał ten pojedynek, kończąc go w pierwszej rundzie. Skolim zapowiada, że nie zamierza kończyć swojej przygody z MMA i chce walczyć z kolejnymi rywalami.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Konrad Skolimowski (@skolim__)

Skolim – rodzina

Choć Skolim jest osobą, która chętnie udziela wywiadów i jest aktywny w social mediach jest jednocześnie osobą, która stara się chronić swoją prywatność. Nie o wszystkich kwestiach mówi prywatnie. Jedną z nich jest jego rodzina. Nie wypowiada się na temat swoich najbliższych dlatego też nie wiemy kim są ani czym zajmują się jego rodzice. Nie wiadomo również, czy znany aktor i muzyk ma rodzeństwo. Z jego wywiadów możemy jednak wywnioskować, że jest bardzo związany z rodziną. Szczególnie ciepło wspomina swoich dziadków – niestety, jego ukochany dziadek już nie żyje. Muzyk sam starał się go reanimować gdy jego stan się pogorszył. Niestety, nie udało mu się go uratować.

Skolim – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

W teledyskach Skolima nie brakuje pięknych, roznegliżowanych kobiet, przez co wielu jego fanów myśli, że jest on mężczyzną wolnym, który dopiero poszukuje wybranki swojego serca. Nie jest to jednak prawdą. Konrad Skolimowski już od kilku lat związany jest z aleksandrą Sarnecką. Para bardzo często pojawia się razem i wygląda na bardzo zakochaną w sobie. Skolim niejednokrotnie potwierdzał w wywiadach, że relacja ta jest dla niego bardzo ważna.

Skolim – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy Skolim, który tworzy szczęśliwy związek jest ojcem. Odpowiedź brzmi, owszem Skolim spełnia się również w roli taty. Jest ojcem dwóch synów. Starszy z nich nosi imię Jaś i urodził się w 2020 roku. Drugi z synów przyszedł na świat półtora roku później i ma na imię Antoś. Matką dzieci jest partnerka Skolima.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Konrad Skolimowski (@skolim__)

Skolim – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach obecność w social mediach jest dla osób publicznych bardzo istotna, ponieważ pozwala na budowanie swojej popularności. Nie dziwi więc fakt, że również Konrad Skolimowski wykorzystuje możliwości, które daje internet. Skolim jest aktywny zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Faktem jest, że na Facebooku ma zaledwie 33,5k obserwujących. Wynikać może to jednak z faktu, że Facebook staje się miejscem, które jest coraz mniej chętnie odwiedzane przez nastolatków a więc publiczność Skolima. Nie da się bowiem ukryć, że na Instagramie mimo nietypowej nazwy :@skolim__  zgromadził imponującą liczbę obserwujących, która wynosi obecnie 646k.

Skolim – ciekawostki z życia

W jednym z wywiadów Skolim przyznał, że bardzo ważne są dla niego Święta Bożego Narodzenia, które zawsze spędza w gronie rodziny i znajomych. Tradycją w jego domu jest również to, że ubierana jest choina pochodząca z lasu. Konrad Skolimowski udaje się po nią sam dwa dni przed świętami. Jak więc widać, tradycja nawet w przypadku gwiazd disco odgrywa ogromną rolę.