Damian Michałowski – kim jest żona i dzieci dziennikarza DD TVN? Poznaj jego wzrost i wiek

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych dziennikarzy, którzy cieszą się sympatią i uznaniem wśród widzów. Jednym z nich jest z całą pewnością Damian Michałowski. To charyzmatyczna postać, która już od wielu lat nie tylko realizuje się jako dziennikarz, ale również jako prezenter telewizyjny. Postanowiliśmy sprawdzić, co wiadomo na jego temat. 

Damian Michałowski – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Damian Michałowski pochodzi z Zielonej Góry. Urodził się 2 września 1988 roku, co oznacza, że ma obecnie 36 lat. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarz zalicza się do grona wysokich mężczyzn – jego wzrost wynosi bowiem 190 centymetrów. 

Damian Michałowski – kariera

Damian Michałowski to polski dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, który ma niemalże 20-letnie doświadczenie w branży. Jego ścieżka zawodowa rozpoczęła się w 2006 roku w Akademickim Radiu Index w Zielonej Górze. Później, w 2008 roku, został redaktorem sportowym w Radiu TOK FM w Warszawie, a od 2010 roku pracuje w Radiu ZET. W Radiu ZET prowadził serwisy sportowe, a także współprowadził programy takie jak “Uważam ZET” i “Dzień dobry bardzo”. Jako reporter Radia ZET występował również w programach telewizyjnych, takich jak “The Voice of Poland”, “Szansa na sukces”, “Czar par” i “Mam talent!”. Współprowadził koncerty sylwestrowe w TVP2 i był gospodarzem letniej trasy koncertowej TVP2 i Radia ZET “Lato ZET i Dwójki”. Od marca 2020 roku jest jednym z prowadzących poranny program “Dzień dobry TVN” w duecie z Pauliną Krupińską-Karpiel. Dodatkowo, od listopada 2021 roku relacjonuje zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich razem z Sebastianem Szczęsnym na antenie TVN i w serwisie Player.pl.

Damian Michałowski – rodzina

Damian Michałowski nie należy do grona osób, które lubią epatować swoim życiem prywatnym. Stara się wyraźnie oddzielać karierę zawodową od życia rodzinnego. Dlatego też w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego kim są oraz czym zajmują się jego rodzice. Nie wiadomo również czy dziennikarz posiada rodzeństwo. Niemniej jednak rodzina jest dla niego wyjątkowo ważna, ponieważ często ją wspomina. 

Damian Michałowski – życie prywatne. Kto jest jego żoną/partnerką?

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy serce Damiana Michałowskiego jest zajęte. Znalezienie informacji na ten temat jest dość trudne, ponieważ mężczyzna należy do grona osób, które dbają o swoją prywatność. W związku z tym udało nam się ustalić, że posiada on żonę, ale nie wiemy kim jest jego wybranka. Damian Michałowski nie pokazuje się bowiem z małżonką na medialnych wydarzeniach. 

Damian Michałowski – dzieci 

Nieco bardziej otwarty jest w kwestii rodzicielstwa. Damian Michałowski niejednokrotnie podkreśla, że jest przede wszystkim ojcem a dopiero później dziennikarzem. Posiada dwójkę dzieci – synka Henryka (ur. 2016) oraz córeczkę Helenkę (ur. 2019). Dzieci są owocem jego związku małżeńskiego. 

Damian Michałowski – Facebook i Instagram

W obecnych czasach większość dziennikarzy wykorzystuje możliwości, które daje im internet by promować swoją działalność i zdobywać popularność. Nie inaczej jest w przypadku Damiana Michałowskiego. Dziennikarz obecny jest zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Na FB zgromadził 27 tysięcy obserwujących jego konto fanowskie. Znacznie lepiej radzi sobie na instagramie: jego konto @_damianmichalowski_ obserwuje ponad 96 tysięcy obserwujących. 

Damian Michałowski- ciekawostki z życia

  • Damian jest również konferansjerem i prowadzi studio skoków narciarskich na antenie TVN.
  • Jego motto to: “Najpierw jestem ojcem, mężem, a dopiero potem dziennikarzem” .
  • Rozpoczął swoją karierę od tematów sportowych w redakcji TOK FM, a później w Radiu ZET.