Filip Lato – czy ma żonę i dzieci? Kim są rodzice znanego wokalisty?

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych wokalistów, którzy z roku na rok zdobywają coraz większą popularność a jednak wiemy o nich stosunkowo niewiele. Jedną z takich osób jest Filip Lato. Ten młody, uzdolniony i przystojny mężczyzna budzi coraz większe zainteresowanie. Miłośnicy jego utworów poszukują w sieci informacji na temat jego kariery, ale również informacji o jego życiu osobistym. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zgromadziliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Filipa Lato. Sprawdź co udało nam się ustalić.

Filip Lato – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Filip Lato urodził się 31 października 1991 w Warszawie. Od najmłodszych lat przejawiał talent wokalny oraz zainteresowanie muzyką, dlatego też rodzice zapisali go do szkoły muzycznej. Swoją edukację w tym temacie zaczynał od nauki muzyki klasycznej na fortepianie. Następnie odkrył Rock&Roll i zaczął grę na gitarze. Edukację muzyczną przerwał w Szkole Muzycznej II stopnia. Mimo tego, muzyka nadal była obecna w jego życiu. Jako nastolatek występował z różnymi zespołami. Niemniej jednak, początkowo nie wiązał swojej kariery zawodowej z muzyką. Filip Lato ukończył studia prawnicze i jest specjalistą w prawie handlowym. Jeszcze w 2018 pracował w spółce handlowej choć podkreślał w wywiadach, że coraz trudniej pogodzić mu jest pracę na etacie z karierą muzyczną. Wiele osób zadaje sobie także pytanie dotyczące wzrostu Filipa Lato, niestety w sieci nie znajdziemy żadnej informacji na ten temat.

Filip Lato – kariera

Filip Lato to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, który zadebiutował w 2016 roku w programie The Voice of Poland. Wiele osób nie wie jednak, że jeszcze przed występem w tym programie był wokalistą w programie Jaka To Melodia. Od tego czasu nagrał kilka przebojowych singli, takich jak „100” z zespołem Sound’n’Grace, „Halo Ziemia”, „Krawiec” czy „Zanim nas policzysz” z Julą. Wydał także swój pierwszy album solowy pt. Halo Ziemia, który zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. W 2018 roku zwyciężył w dziewiątej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zaimponował swoimi umiejętnościami wokalnymi i scenicznymi, wcielając się w takie gwiazdy jak Jason Derulo, Czesław Niemen czy Robert Plant. W 2019 roku był jednym ze stu jurorów w programie Śpiewajmy razem. All Together Now.

Filip Lato – rodzina

Filip Lato jest osobą, która dba o swoją prywatność i nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących jego osobistego życia oraz rodziny. Tak naprawdę nie wiemy więc kim są jego rodzice. Nie wiadomo także, czy mężczyzna ma rodzeństwo. Jako ciekawostkę możemy jednak zdradzić, że wielu fanów zastanawiało się, czy jego ojcem jest Grzegorz Lato -legendarny piłkarz. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, że co prawda nie jest on ojcem piosenkarza, jednak są oni spowinowaceni. Filip Lato odbył bowiem rozmowę z Grzegorzem podczas jednego z odcinków „Wielkiej wylewki” w 4fun.tv.

Filip Lato – stan cywilny. Czy jest z kimś związany?

Nie da się ukryć, że Filip Lato jest bardzo przystojnym, młodym mężczyzną, który budzi zainteresowanie fanek. Z tego właśnie powodu wiele z nich zastanawia się, czy ma on partnerkę. Niestety, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Filip Lato należy do grona artystów, którym zależy na tym, by media mówiły o jego twórczości nie zaś o życiu prywatnym. W wywiadach nie porusza żadnych tematów związanych ze swoimi związkami – zarówno byłymi, jak i obecnym. Nie możemy więc ani potwierdzić ani zaprzeczyć, że serce wokalisty jest wolne.

Filip Lato – dzieci

Jak możemy się domyślać, Filip Lato nie wypowiada się również na temat swojego ojcostwa. W sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego, czy posiada dzieci. Nie poruszał tego tematu w żadnym z wywiadów. Faktem jest, że jest on młodym mężczyzną, który dopiero rozwija swoją karierę. Może to oznaczać, że nie posiada jeszcze dzieci a na ojcostwo przyjdzie jeszcze pora. Niemniej jednak, warto po raz kolejny zaznaczyć, że nie są to żadne potwierdzone informacje.

Filip Lato – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że internet znacząco ułatwia początkującym artystom w promocji swojej twórczości. Dlatego też wielu wokalistów działa w mediach społecznościowych chcąc mieć bliższy kontakt ze swoimi fanami. Nie inaczej jest w przypadku Filipa Lato. Mężczyzna posiada konta zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku Facebooka obserwowany jest przez 17 tysięcy osób. Na Instagramie ma nieco większe konto. W tym przypadku mówimy bowiem o prawie 26 tysiącach obserwujących. Filip Lato dzieli się tam nie tylko swoją twórczością, ale również kadrami z prywatnego życia. Nie da się jednak ukryć, że jest on w tym dość zachowawczy.

Filip Lato – ciekawostki z życia

Filip Lato jest nie tylko wokalistą. Jest artystą wszechstronnym, który stara się mieć wpływ na każdy element swoich utworów. Zajmuje się komponowaniem swoich piosenek, często również tworzy do nich teksty. Jest mężczyzną, który ma wiele pasji. Jest miłośnikiem dobrej muzyki, czytania książek oraz kuchni tajskiej.