Skoczek pokazał kibicom, jak wygląda bez KOSZULKI. “CIEŃ CZŁOWIEKA”! Widok jest PRZERAŻAJĄCY! (foto)

Czescy skoczkowie prezentują fatalną formę na Igrzyskach w Pjongczangu, do stylu kolegów z drużyny dostosował się również utalentowany, 22-letni  Vojtech Stursa. Olimpijczyk zza naszej południowo-zachodniej granicy skacze poniżej przeciętnej i wolne od skakania wykorzystuje na publikowanie zdjęć na swoim Instagramie. Stursa chcąc zadrwić ze swoich słabszych występów wrzucił fotografię bez koszulki, nie spodziewał się jednak, że wywoła tym taki niesmak wśród fanów tej dyscypliny.

 

 

 

Wielbicieli skoków narciarskich nie tyle zdenerwowało samo zdjęcie, co wpis jaki pod nim zamieścił. Miało być śmiesznie, ponieważ odnosiło się do jego słabszych występów na środowych i wczorajszych treningach, a wyszło żałośnie. Skoczek pozuje na nim z wciągniętym brzuchem i bez koszulki. Prócz tego możemy zobaczyć wystające żebra i zapadniętą klatkę piersiową.

 

 

 

Pod wspomnianą fotografią widniał kontrowersyjny napis, który uderza w mieszkańców jednego z najbiedniejszych krajów na świecie. Jego treść to: “Kiedy skaczesz jak Somalijczyk, musisz wyglądać jak Somalijczyk”. Obok są emotikony płaczące ze śmiechu. Wygląd 22-letniego Czecha, jak i jego wpis zaszokowały Internautów z całego świata. Wielu z nich sugeruje mu, żeby zastanowił się co następnym razem napisze, ponieważ takie żarty nie powinny paść z ust profesjonalnego sportowca.

źródła: sport.pl, foto instagramc.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *