Zdjęcie Piotra ŻYŁY z maskotką IGRZYSK rozbawiło INTERNAUTÓW! Skoczek jest prawdziwym MISTRZEM w POPRAWIANIU HUMORU! (foto)

Nie od dziś wiemy, że Piotr Żyła słynie z ogromnego poczucia humoru. Nie inaczej było i tym razem. Polski skoczek opublikował na swoim Facebooku wymowne zdjęcie, które sprawiło, że kibice szybko zapomnieli o słabszym występie biało czerwonych podczas sobotniego konkursu na skoczni normalnej. Nasz reprezentacyjny “śmieszek” wrzucił fotkę, na której widzimy, jak maskotka igrzysk dalej mu kopa w “tyłek”. Przy okazji Żyła wymyślił dla niej nową nazwę.

 

 

Piotr, który słynie z zabawnych wpisów napisał pod fotografią “Niedobry Misiek”. Pod zdjęceim pojawiło się tysiące lajków i komentarzy. Internauci określili Piotra mistrzem w poprawianiu humoru i stwierdzili, że dzięki niemu nie da się być smutnym. Miś, który brzydko “potraktował” Piotrka został przez niego nazwany “Misiekchangiem”. Trzeba przyznać, że pomysł Żyły jest naprawdę bardzo zabawny. Skoczek zapozował do zdjęcia wręcz idealnie, a zdjęcie stało się hitem Internetu.

fot.facebook.com

 

źródła facebook.com, foto facebook.com, youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *