Dziadek sadysta prawie ZAGŁODZIŁ ją na ŚMIERĆ! Nastolatka ważyła niecałe 17 kg i była wrakiem CZŁOWIEKA! Zobacz jak wygląda dziś. (foto)

Kilka dni temu na Twitterze pojawiły się przerażające zdjęcia młodej, wychudzonej Japonki. Dziewczyna opublikowała je, aby pokazać wszystkim, jak wiele cierpień przeszła przez ostatnie kilka lat. Sprawcą dramatu dziewczyny był jej sadystyczny dziadek, który głodził swoją wnuczkę. Nastolatka w najgorszym momencie ważyła niecałe 17 kg. Fotografie Japonki zszokowały Internautów i media na całym świecie.

 

Młoda, dwudziestoparoletnia dziś kobieta zdecydowała się spotkać z dziennikarzami, którym opowiedziała swoją traumatyczną historię sprzed 10 lat. Przyznała, że życie z dziadkiem było jej życiową tragedią, która śni jej się niemal każdej nocy. Mężczyzna zaczął znęcać się nad nią i głodzić, gdy jako kilkunastoletnia dziewczyna zaczęła mieć problemy ze spożywaniem pokarmów. Później ze szczegółami opowiedziała, jak wyglądał jej każdy dzień w domu prześladowcy.

 

Z opisu jaki przedstawiła wynika, że mężczyzna nie pozwalał jej jeść i “kopał po brzuchu” kiedy zauważył, że coś ukradkiem wyniosła z kuchni. Młoda Japonka zdecydowała się opowiedzieć swoją historie, ponieważ chce zachęcić inne kobiety, które padły ofiarami przemocy do mówienia prawdy i prób poszukiwania pomocy. Lekarze, którzy zajmowali się Japonką przyznali, że od śmierci dzieliło ją raptem 10 minut…

 

źródła: wiadomości.radiozet.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *