SIOSTRY Godlewskie w “PYTANIU NA ŚNIADANIE” zapowiadają PŁYTĘ i śpiewają NA ŻYWO! Miny ZAMACHOWSKIEJ bezcenne! Zobacz wideo! TO HIT!

Oj coś długo było o gwiazdach internetu cicho…

“Pytanie na Śniadanie” postanowiło sprawdzić, co u kolędujących dziewcząt słychać. A okazuje się, że u dziewczyn się dzieje! Przestają kolędować, czas na poważną karierę muzyczną!

 

Okazuje się, ze dziewczyny będą nagrywać swój album, już są pisane dla nich piosenki. Odpierają zarzuty, że fałszują! Co to, to nie! Jedna z nich jest po szkole muzycznej i wiedziałaby, gdyby fałszowała! Dzięki śniadaniówce możemy poznać genezę powstania hitu świątecznego.

A było tak… Jedna z sióstr jest pielęgniarką i nie mogła jechać na święta do rodziny, bo miała mieć dyżury. Esmeralda postanowiła dotrzymać jej towarzystwa i spontanicznie nagrał sobie karaoke, a potem nagle miliony wyświetleń na YouTubie.

 

Siostry Godlewskie zdradziły również, że pochodzą z wielodzietnej rodziny, mają 8 rodzeństwa i nie mogły w przeszłości rozwijać swoich pasji. Mimo całego sarkazmu to trzeba przyznać, ze dziewczyny się dobrze zaprezentowały. Nie zachowywały się jak pusta Anella. Co więcej bardzo chciały udowodnić, że potrafią śpiewać i wykonanie Edyty Górniak może nie było perfekcyjne, ale nie raniło słuchu.

 

Zobaczcie ich występ i powiedzcie sami. Nagranie znajduje się pod tym linkiem:

Siostry Godlewskie w PnŚ

źródło: pytanie na śniadanie tvp 2

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *