Siostry GODLEWSKIE opublikowały ZDJĘCIA swojej MAMY! Teraz już wiemy czemu cieszyła się większym POWODZENIEM niż ONE! (foto)

Siostry Godlewskie niejednokrotnie podkreślały, że ich mama to dla nich prawdziwy wzór do naśladowania. Prócz tego, że jest bardzo ciepłą osobą dziewczyny przyznały, że to właśnie ona z rodziny Godlewskich cieszy się największym powodzeniem. Na dowód tych słów opublikowały zdjęcia kobiety w Internecie. Fotografie pochodzą z rodzinnego albumu i przedstawiają panią Godlewską w dniu jej ślubu. Prócz tego jest również zdjęcie z czasów szkolnych.
Internauci, którzy zobaczyli, jak prezentowała się kobieta nie mają żadnych wątpliwości, że mama celebrytek faktycznie wyglądała bardzo ładnie. Komentujący zwrócili uwagę na jej naturalny wygląd. Tak naprawdę ciężko powiedzieć, która z jej sławnych córek jest do niej najbardziej podobna. Siostry Godlewskie przeszły sporo zabiegów i zdecydowanie różnią się od swojej mamy.
Prócz tego, że zdjęcia przypadły do gustu  fanom, to wielu z nich zasugerowało, że dziewczyny powinny się uczyć od niej skromności. Nie trudno nie zgodzić się z tymi słowami, ponieważ jest w nich wiele prawdy. A według was, która z sióstr jest najbardziej podobna do swojej rodzicielki?
źródła: plotek.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *